Wersja do druku

Udostępnij

W sobotę 23 stycznia o godz. 18.00 czasu polskiego na platformie ZOOM odbędzie się rozmowa pod hasłem „Choreografowanie zmiany” z inicjatorami Grand re Union: Martą Keil, Joanną Leśnierowską, Julie Phelps, Peterem Pleyerem i Rivką Rubin.

 

Już od dawna, od bardzo dawna potrzebne są nam działania w odpowiedzi na globalne szerzenie się niesprawiedliwości, ekstremizmu, polaryzacji, eksploatacji i niszczenia naturalnego środowiska. Grand re Union to roczny projekt międzynarodowych i międzypokoleniowych spotkań i działań, który zrodził się z głębokiej potrzeby refleksji nad tym, w jaki sposób praktyka choreograficzna, ale nie tylko ona, może przyczynić się do eliminacji krzywdzących i szkodliwych zjawisk na świecie oraz wesprzeć budowanie bardziej sprawiedliwej przyszłości dla wszystkich. Celem zainicjowanego jeszcze przed pandemią projektu jest udział w światowej refleksji wspierającej głębokie zmiany w dominującym porządku świata, w relacjach międzyludzkich i relacjach człowieka z naturą.

 

Na półmetku projektu organizatorzy gorąco zapraszają na spotkanie z międzynarodowym zespołem inicjatorów projektu i dyskusji nad planami, intencjami i dotychczasowymi działaniami Grand re Union!

 

Wszyscy odgrywany rolę w tym ruchu, a w ramach naszego projektu, zaczęliśmy i kontynuujemy z miejsca, w którym już jesteśmy – głęboko zanurzeni w praktykach, potencjale i niedoskonałościach dziedziny, jaką jest postmodernistyczny taniec. Przychodzimy, by się zmieniać, oferując to, co już wiemy i mamy.

 

Zoom Meeting: https://us02web.zoom.us/j/88096155683?pwd=VFVNL3V5SmF0bE0wMGlzTjlOdTFWQT09

Meeting ID: 880 9615 5683
Hasło: 442467

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close