Wersja do druku

Udostępnij

W środę 19 listopada 2014 roku o godz. 18.00 w CSW – Zamku Ujazdowskim (Sala Laboratorium) odbyła się Gala Finałowa Międzynarodowego Konkursu Choreograficznego „WarsawZAWIROWANIADance”. Prezentacje konkursowe oglądać można było w poniedziałek i wtorek w Teatrze WARSawy. Publikujemy wyniki Konkursu. Nagrody i wyróżnienia otrzymało 5 choreografii:

1. Dan Van Huynh (Wietnam/Anglia ) za spektakl đẹp   – I nagroda konkursu w wysokości 3000 euro, nagroda ZASP – u oraz nagroda dyrektor festiwalu Masdanza będąca zaproszeniem na konkurs Masdanza na Wyspach Kanaryjskich

2. Carlo Massari i Chiara Tavani (Włochy) za spektakl Maria Addolorata – II nagroda konkursu w wysokości 2000 euro.

3. Edo Ceder (Izrael) za spektakl Aproximitiy –  III nagroda konkursu w wysokości 1000 euro oraz nagroda publiczności będąca zaproszeniem na festiwal Zawirowania w roku 2015.

4. Michał Adam Góral (Polska) za spektakl: No.2– nagroda dyrektora Festiwalu Zawirowania, Włodzimierza Kaczkowskiego, będąca zaproszeniem na Festiwal Zawirowania w roku 2015.

5. Carmen Larraz / Dinamo Danza za spektakl Broken Arrow – nagroda dyrektor festiwalu Machol Shalem będąca zaproszeniem na konkurs Machol Shalem w Jerozolimie

 

Więcej na stronie Konkursu: www.warsawzawirowaniadance.pl/

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close