Centrum Teatru i Tańca Zawirowania zaprasza na premierę spektaklu Nad Poziomy w choreografii Elwiry Piorun. Odbędzie się ona 14 kwietnia o godz. 19.00 na nowej scenie tego teatru w Warszawie. Kolejny pokaz pracy zaplanowano na 26 kwietnia o 19.30.

Wersja do druku

Udostępnij

Nad poziomy w choreografii Elwiry Piorun i w wykonaniu Natalii Łomińskiej i Krzysztofa Jarosa to duet o wzlotach i upadkach młodych ludzi, skazanych na siebie, a nie potrafiących nawiązać pełnych relacji. Żyjących w rzeczywistości, w której trudno odróżnić prawdę od fałszu, fakty od zmyślenia i uczucia od zabawy. Szukających w sobie nawzajem pewnych punktów oparcia, zbliżających i oddalających się od siebie – tak jak to bywa zwykle w tańcu. Przeplatając taniec, dramat i muzykę, spektakl Nad Poziomy obiecuje poruszyć dusze i rozbudzić wyobraźnię.

Czas trwania: 100 minut

Choreografia: Elwira Piorun
Obsada: Natalia Łomińska i Krzysztof Jaros

Bilety dostępne na stronieNad poziomy | Bilety (kicket.com)

Miejsce: Warszawa, Centrum Teatru i Tańca Zawirowania, Adgar Park West, Al. Jerozolimskie 181b, wejście B1

Teatr Tańca Zawirowania, „Nad Poziomy” – chor. Elwira Piorun. Fot. WILK

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close