Wersja do druku

Udostępnij

W dniach 26-27 września 2015 Fundacja Ciało/Umysł zaprasza  na spektakle w ramach XIV Międzynarodowego Festiwalu Tańca Współczesnego  Ciało/Umysł do Teatru Studio. W ciągu dwóch dni odbędą się prezentacje projektów przygotowanych przez  artystów z Portugalii, Belgii i Francji. Ruszyła sprzedaż biletów na te pokazy.

 

Ana Borralho & João Galante byli już gośćmi zeszłorocznej edycji Festiwalu Ciało/Umysł z projektem ATLAS Warszawa, a w tym roku zapraszają na instalację performatywną sexyMF. Artyści stawiają pytanie. czym rzeczywiście są społeczne tożsamości: kobieta i mężczyzna, artysta i widz. Charakteryzacja twarzy, która nadaje jej cechy odmiennej od reszty ciała płci, zaburza standardową wymianę spojrzeń. Aby uciec od wrażenia iluzji, widz musi zdecydować,  co i kogo widzi.

 

sexyMF
BILETY

 

David Weber-Krebs w przedstawieniu Tonight, lights out! zaprosi widzów festiwalu do współtworzenia spektaklu, do wykonania skromnego gestu, który zyskuje wagę zbiorowej decyzji.

 

David Krebs w centrum swoich eksperymentów umieszcza relację między dziełem sztuki a publicznością. Tworzy sytuacje interaktywne, w których wykorzystuje różne media i materiały.

 

Tonight, lights out!
BILETY

 

Rachid Ouramdane w spektaklu TORDRE spróbuje odpowiedzieć na pytania artysty – dlaczego tańczę w taki sposób, w jaki to robię? O czym myślę, kiedy decyduję się wykonać taki, a nie inny gest? Prywatne historie tancerek próbujących  dociec istoty swoich ruchów tworzą archiwum, z którego wyłania się subtelna choreografia.

 

TORDRE

BILETY

 

Więcej informacji o festiwalu: www.cialoumysl.pl

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close