Wersja do druku

Udostępnij

Fundacja Artystyczna PERFORM i organizatorki Festiwalu zapraszają na V edycję Międzynarodowego Festiwalu Kontakt Improwizacji „Warsaw Flow”, która odbędzie się w dniach18-23 czerwca 2014 w Warszawie. Honorowym gościem tegorocznego festiwalu będzie Nancy Stark Smith – współtwórczyni techniki kontakt improwizacji.

Oprócz artystki warsztaty i laboratoria poprowadzą także:
Mike Vargas (USA)
Andrew Harwood (USA)
Ray Chung (USA)
Thomas Mettler (CH)
Jonathan Megaw (UK/AU)
Agnieszka Rybak (PL)
Paulina Święcańska (PL)
Filip Wencki (PL)

W ramach Festiwalu odbędzie się XV Global Underscore – taneczne wydarzenie organizowane corocznie przez Nancy Stark Smith jednocześnie w 50 krajach świata, a w Polsce po raz pierwszy. Wydarzenie będzie otwarte dla uczestników Festiwalu i wszystkich chętnych.

23 czerwca zobaczyć będzie można natomiast performans, w którym zatańczą wspólnie Nancy Stark Smith, Ray Chung i Andrew Harwood.

Oficjalna strona Festiwalu: www.polandcontactfestival.com
Dostępny jest już szczegółowy program i formularz zgłoszeniowy.

Ze względu na poziomy zaawansowania w grupach warsztatowych i komfort uczestników organizatorzy mogą przyjąć ograniczoną liczbę osób, dlatego zachęcają do rejestracji na festiwalu już teraz.

V edycję Festiwalu Warsaw Flow organizują Paulina Święcańska, Małgorzata Gajdemska i Małgorzata Pianowska w ramach działalności Fundacji Artystycznej PERFORM.

www.perform.org.pl

www.facebook.com/art.perform

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close