Wersja do druku

Udostępnij

Warszawska sekcja międzynarodowej organizacji International Dance Council – Conseil International de la Dance CID przy UNESCO (Międzynarodowej Rady Tańca – CID) zaprasza do udziału w XLV Światowym Kongresie Badań nad Tańcem, który odbędzie się w Warszawie w dniach 21-25 września 2016. To szczególne wydarzenie otwarte jest na wszystkie formy tańca: balet, taniec współczesny, taniec jazzowy, taniec nowoczesny, taniec ludowy w formie tradycyjnej, taniec folkowy, towarzyski, balowy, orientalny, terapeutyczny, historyczny i wiele innych.


Uczestniczyć można w formie:

– raportu z badań, przedstawionego i zaaprobowanego wcześniej przez komitet naukowy Kongresu (do 30 minut),
– wykładu z prezentacją slajdów lub filmu (do 30 minut),
– występu zespołu, duetu lub solisty (15-20 minut),
– lekcji lub warsztatów tańca (60 minut),
– prezentacji i sprzedaży publikacji bądź produktów.

Udział można zadeklarować teraz, a rejestracji dokonać w późniejszym terminie. Pierwszeństwo mają członkowie i członkinie CID-UNESCO. Inni proszeni są o ubieganie się o członkostwo.

Komitet naukowy Kongresu składać się będzie z pracowników i pracownic akademickich z kilku krajów. Wszystkie prezentacje dołączone zostaną do publikacji pokongresowej dostępnej globalnie na stronie Kongresu. Aby ubiegać się o wizę i/lub wsparcie finansowe, zarejestrowani uczestnicy i zarejestrowane uczestniczki dostaną oficjalny certyfikat. CID pozostaje w kontakcie z ambasadami i konsulatami i jest w stanie wspomóc uczestników i uczestniczki.

Pytania i dodatkowe informacje:
Przemysław Kordos, +48 22552 0298 , wewn. 120; WarsawSectionCID@gmail.com

 

Strona internetowahttp://www.warsaw.section.cid-world.org/index.php/45-kongress-cid

Szczegóły: 

http://www.warsaw.section.cid-world.org/index.php/congress-details

www.cid-portal.org/cdr

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close