Wersja do druku

Udostępnij

Organizatorzy II edycji – IFF – InterdisciplinaryFringe Festival, która odbędzie się we Wrocławiu w dniach 12-21 października 2012 czekają na zgłoszenia artystów tańca, jak również artystów działających na przecięciu różnych dyscyplin. Już po raz drugi Wrocław będzie gościł drugą edycję, wzorowanego na przeglądzie w Edynburgu, festiwalu różnych mediów IFF. W ramach tego międzynarodowego wydarzenia zobaczymy dokonania twórców z wielu dziedzin sztuki, m.in. performance, muzyki, tańca współczesnego i teatru. Formuła IFF we Wrocławiu zakłada wielość i różnorodność przejawów oraz form sztuki, otwierając się również na współdziałanie twórców z publicznością tak, by szeroko rozumiane działania artystyczne mogły w jakiejś mierze odzwierciedlać rytm i obraz, atmosferę miejsca, w którym odbywać się będzie INTERDISCIPLINARY FRINGE FESTIVAL 2012.

Zgłoszenia do 15 czerwca 2012.

Karta zgłoszeniowa do pobrania

Informacje: http://iffestival.com/pl/component/content/article/219-zgoszenia-na-iff-2012.html

http://www.impart.art.pl

http://www.iffestival.com

Dodatkowe informacje:

tel. 71/ 344-69-66, agnieszka.perlik@impart.art.pl

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close