Wersja do druku

Udostępnij

Do udziału w polskich eliminacjach XV Międzynarodowego Festiwalu Solo Duo Dance Festival w Budapeszcie zostały zgłoszone 23 prace. Jury oglądało choreografie w formie zapisów wideo, nadesłanych przez kandydatów. Trzy propozycje nie dosłały materiałów wideo. Po obejrzeniu 20 prezentacji jury w składzie: Anna Piotrowska, István Pálosi, Márk Fenyves zakwalifikowało do kolejnego etapu Międzynarodowego Festiwalu „Solo Duo Dance Festival Budapeszt” 2014 pięć prezentacji, w tym 3 prace solowe i 2 duety:

1. Aleksandra Bożek- Muszyńska, I know N’. Thing

2. Aleksandra Holesz, proformer

3. Maciej Kuźmiński , Repeat after me

4. Joanna Miś- Fudali, Marta Pańka, Whispering

5. Katarzyna Kania, Piotr Stanek, Bad dancing – good art

Informujemy również, że Anna Piotrowska w tym roku poprowadzi warsztaty taneczne dla uczestników Festiwalu i wystąpi w jubileuszowej Gali w sobotę 11 stycznia 2014 z premierowym przedstawieniem pt. inner good goodbyes do muzyki Michała Mackiewicza.

Finał XV Międzynarodowego Festiwalu Solo Duo Dance Festival w Budapeszcie dbędzie się w dniach 8 – 12 stycznia 2014 w Teatrze MU (Budapest, XI. Kőrösy József u. 17).

PROTOKÓŁ

Więcej:

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close