Wersja do druku

Udostępnij

W dniach 19 i 20 czerwca Klub Żak zaprasza na prezentację efektów pracy tancerzy grupy projektowej h.art, która odbędzie się w ramach Gdańskiego Festiwalu Tańca. W spektaklu Osoby, które możesz znać artyści analizują pojęcie komunikacji międzyludzkiej z perspektywy młodych, aktywnych osób, tworząc wielowarstwowy kolaż sposobów, poziomów, form i cech komunikowania się. Próby odbywały się w ramach rezydencji w Pomorskim Inkubatorze Kultury. Choreografem spektaklu oraz mentorem grupy jest trójmiejski tancerz Artur Grabarczyk. Na jego koncie znajduje się między innymi praca w balecie Opery Bałtyckiej oraz Scottish Dance Theatre. W skład grupy wchodzą początkujący artyści oraz obiecujący debiutanci trójmiejskiej sceny tanecznej.

 

O choreografie:

 

Artur Grabarczyk – tancerz, choreograf, nauczyciel tańca oraz filmowiec. Absolwent Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Gdańsku oraz Northern School of Contemporary Dance w Leeds (Wielka Brytania) z tytułem Bachelor of Arts. Rozpoczynał jako tancerz baletu Opery Bałtyckiej, następnie związany ze Scottish Dance Theatre. Po okresie współpracy z Teatrem Tańca Zawirowania powrócił, by tworzyć w Trójmieście w ramach h.art company.

 

Osoby, które możesz znać / grupa projektowa h.art company

 

Choreografia: Artur Grabarczyk

Kreacja i taniec: Joanna Chamerska, Ewa Kliszewska, Anna Manfra, Beata Miernik, Edyta Siuda, Alicja Skopińska, Luba Splosznaja, Nikita Tolmachev, Kinga Wyderka, Sandra Zalas Projekt edukacyjny zrealizowano w ramach rezydencji w Pomorskim Inkubatorze Kultury

Czas: 60 min.

 

19 czerwca, godz. 20.00

20 czerwca, godz. 19.00

 

Wstęp wolny. Liczba miejsc na widowni ograniczona, udział w wydarzeniach w Sali Suwnicowej przy zachowaniu dystansu i w masce.

 

Więcej informacji na stronie festiwalu.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close