Wersja do druku

Udostępnij

Przypominamy, że jeszcze dziś wszyscy, którzy chcieliby podzielić się własnym doświadczeniem i przedstawić krótką prezentację podczas konferencji Sztuka i Niepełnosprawność: Przekraczanie granic, powinni do godz. 13.00 przesłać na adres: e-mail: justyna.czarnota@instytut-teatralny.pl wypełnioną ankietę zgłoszeniową (do pobrania tutaj).

 

Wszystkim, którzy chcieliby wziąć udział w konferencji przypominamy o rejestracji: do 25 marca 2019 roku należy wypełnić ankietę dostępną pod linkiem: tutaj.

 

Sztuka i Niepełnosprawność: Przekraczanie granic to wydarzenie poświęcone zwiększeniu dostępności oraz aktywności osób z niepełnosprawnościami – zarówno artystów, jak i publiczności – w obszarze kultury i sztuki. Konferencja odbędzie się 4−5 kwietnia roku w Akademii Sztuk Pięknych, ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 37/39, Warszawa. 

 

Poniżej publikujemy treść zaproszenia przygotowanego przez organizatorów – British Council Polska, Instytutu Muzyki i Tańca, Instytutu Teatralnego im. Zbigniewa Raszewskiego oraz Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego:

 

Współtwórzcie z nami konferencję Sztuka i Niepełnosprawność: Przekraczanie granic. Oddajemy w Wasze ręce czas i przestrzeń. 6-8 osób będzie miało możliwość przygotować prezentacje trwające 6 minut 40 sekund i liczące 20 slajdów. 

Jesteś osobą z niepełnosprawnością i pracujesz w obszarze kultury i sztuki? A może pracujesz artystycznie lub społecznie z osobami z niepełnosprawnością? Być może w Twojej instytucji dzieje się coś ważnego na polu inkluzywności, czym chcesz się pochwalić? Przygotuj prezentacje i podziel się swoim doświadczeniem!

Aby zgłosić swój udział, należy do godziny 13.00 dnia 22 marca 2019 roku wypełnić poniższą ankietę. Po tym terminie organizatorzy skontaktują się z każdym zgłaszającym.

Więcej informacji pod numerem telefonu: 22 501 70 20 oraz adresem e-mail: justyna.czarnota@instytut-teatralny.pl

Link do ankiety: http://bit.ly/2TL5zGo

 

Pełen program konferencji: tutaj

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close