Autor: Barbara Tuszyńska

29.10.2019 Barbara Tuszyńska

„3 razy 20” – o spektaklu Aleksandry Bożek-Muszyńskiej i Zofii Tomczyk w ramach programu CST

Jak dowiedzieliśmy się z materiałów na temat spektaklu, a także od samej Aleksandry Bożek-Muszyńskiej, już na scenie, znaleźliśmy się na improwizowanym spotkaniu z artystkami różnych dziedzin sztuki. Na stojącym po prawej stronie stole leżą dwa pudełka zwierające hasła i zadania do wykonania. Oprócz Bożek-Muszyńskiej publiczność do aktywnego udziału w kreowaniu sytuacji scenicznej zapraszają Zofia Tomczyk, Maria Stokłosa, Anna Piotrowska, Natalia Oniśk i Joanna Halszka Sokołowska. Z upływem czasu, wraz z kolejnymi częściami spektaklu 3 razy 20 i zgodnie z jego zamysłem, bieg wydarzeń coraz bardziej wymykał się artystkom spod kontroli, pozwalając pozostałym uczestnikom wpływać na sytuację. Bez wątpienia cały performans...

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close