Ludzie tańca

Kladziwa

  • tancerka
  • choreografka
  • pedagożka
Zdjęcie: Natalia „Sarna” Kladziwa

Natalia „Sarna” Kladziwa. Fot. Aksinya Semyanihina

Wersja do druku

Udostępnij

Absolwentka Prywatnej Szkoły Baletowej im. M. M. Szewczenko w Gliwicach oraz Anton Bruckner Privatuniversität w Linzu (Austria). Aktualnie, studentka choreografii na Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi.

Tańczyła m.in. z zespołami: Teatr Wyobraźni oraz Ślunski Azyl z Zabrza, z łódzką grupą KIJO – w ramach projektu KISZ, z Anna Achimowicz Dance Company (spektakl L’architecture du corps w Wiedniu), z zespołem  Cosovel (podczas festiwali Zandari festa i Mu:con w Seulu, z zespołem Art. Movement Marcina Mrozińskiego. Dzięki otrzymaniu stypendium wzięła udział w kreacji Antona Lachky’ego Speede Puzzle na festiwalu One small step na Korfu. Tańczy w spektaklach Karaoke oraz Odyseja Tomasza Ciesielskiego.

Stworzyła choreografię do spektaklu Kto nie ma nic, ten może wszystko w Teatrze Nowym im. Kazimierza Dejmka w Łodzi, kolektywnej praca studentek i studentów Wydziału Reżyserii Dramatu krakowskiej Akademii Sztuk Teatralnych. Założycielka i choreografka grupy Zokinazoli (spektakl Parówki rosną na drzewach). Organizatorka ponad 50 warsztatów tańca i 3 obozów tanecznych Wzloty.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close