Ludzie tańca

Zdjęcie: Anita Suzanne Gregory

Fot. Sebastian Ćwikła.

Wersja do druku

Udostępnij

Anita Suzanne Gregory – tancerka. W 2012 ukończyła szkołę średnią o profilu tanecznym „Ski vidregåendeskole” w Ski, małej miejscowości pod Oslo. W czerwcu 2015 roku ukończyła naukę tańca nowoczesnego i współczesnego w Oslo National Academy of the Arts. Podczas studiów współpracowała z takimi choreografami jak Ingun Bjørnsgaard, Christopher Arouni, Alan Lucien Øyen, Dimitri Jourde, Lise Tiller, Yaniv Cohen, Stian Danielsen oraz Anne Grete Eriksen.

W 2011 została wybrana do pracy przy projekcie På tå å hev przedstawianym w The Norwegian Opera and Ballet. Dzięki temu miała okazję pracować takimi choreografami jak Sarah da Fonseca i Christopher Kettner, a także wziąć udział w warsztatach z Random Dance Company.

Od września 2015 roku jest tancerką Bałtyckiego Teatru Tańca. Występuje w spektaklach Izadory Weiss Cool Fire, Fun, Fedra.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close