Ludzie tańca

Zdjęcie: Daniel Flores Pardo

Fot. z archiwum BTT.

Wersja do druku

Udostępnij

Daniel Flores Pardo –tancerz Bałtyckiego Teatru Tańca. Przez cztery lata uczył się tańca klasycznego i współczesnego w Conservatorio Profesional de Dances w Barcelonie i w 2011 roku uzyskał dyplom tej uczelni. W latach 2007–2011 tańczył choreografie Ollera, Gustavo Ramireza i Claudi Bombardo w teatrze „Ovidi Monitor y Sant Andreu”. W 2009 roku wystąpił we Włoszech na otwarciu wystawy Poethic Cubs – tańczył tam w zespole Contrapuntos w choreografii Claudi Bombardo. W 2010 roku został zaproszony do udziału w konkursie tańca współczesnego w Gibraltarze, a w 2011 został zaangażowany do zespołu tańca współczesnego Junior Company w N.D.I Epsedance w Monpelier. Od kwietnia 2012 roku jest tancerzem Bałtyckiego Teatru Tańca. Występuje w Windows / No More Play / Six Dances – spektaklach Izadory Weiss i Jiříego Kyliána.

powiązane

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close