Ludzie tańca

Fabio de Rosa

  • tancerz
Zdjęcie: Fabio de Rosa

Fot. Sebastian Ćwikła.

Wersja do druku

Udostępnij

Fabio De Rosa – tancerz. Urodzony we Włoszech. Naukę tańca rozpoczął w szkole L’Accademia beneventana oraz uczestnicząc w projektach realizowanych w ramach programu Comenious w Niemczech i Francji. Następnie uczył się tańca klasycznego, modern, modern jazz i współczesnego w szkole Movimento Danza w Neapolu, którą ukończył w 2015 roku. Był tancerzem szkolnej grupy Performing Arts Young Company, współpracującej z Gabriellą Stazio, Sonią di Gennaro , Alessandro Schiattarella. Brał również udział w warsztatach tańca prowadzonych przez Michele Pogliani, Paco Decina oraz tancerzy Vertigo Dance Company.

Od września 2015 roku jest tancerzem Bałtyckiego Teatru Tańca. Występuje w spektaklach Izadory Weiss Śmierć i dziewczyna, Body Master.

powiązane

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close