Ludzie tańca

Harry Price

  • tancerz
Zdjęcie: Harry Price

Fot. z archiwum BTT.

Wersja do druku

Udostępnij

Harry Price – tancerz. Urodzony w Londynie. Zaczął tańczyć w młodym wieku we wszystkich stylach, od baletu klasycznego po jazz.  Zdecydował się skupić na balecie klasycznym i wstąpił do Elmhurst School for Dance w 2008 roku, przechodząc do English National Ballet School w 2010 roku. Harry uzyskał dyplom w lipcu 2013 roku, w ostatnich latach występował intensywnie w English National Ballet School oraz w English National Ballet. W 2013 pracował z takimi choreografami, jak Alexander Whitley oraz George Williamson. Na ostatnim roku studiów Harry występował w spektaklu My First Cinderella z ENBII, w Londynie oraz w trakcie ośmiotygodniowej trasy po Wielkiej Brytanii. Pragnie skupić się obecnie na tańcu współczesnym.

Do Bałtyckiego Teatru Tańca dołączył w sierpniu 2013 roku.

powiązane

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close