Ludzie tańca

Zdjęcie: Julia Sanz Fernandez

Fot. Sebastian Ćwikła.

Wersja do druku

Udostępnij

Julia Sanz Fernandez – tancerka. Urodzona w Barcelonie. Ukończyła tamtejszy Institut del Teatre, w trakcie studiów pracując z takimi choreografami jak Claudi Bombardó, Nora Sitges i Emanuele Soavi. W 2012 wzięła udział w projekcie Orfeusz i Eurydyka, reżyserowanym przez Thomasa Noone. Ukończyła również studia w Junior Ballet of the CNSMDP (Conservatoire Nationale Supérieure de Musique et de Danse de Paris), gdzie brała udział w projektach Cristiany Morganti (tancerki Piny Baush), Nathalie Pubellier, Erica Oberdofa i Jarka Cemereka.

Od sierpnia 2014 jest tancerką Bałtyckiego Teatru Tańca. Występuje w spektaklach Cool Fire, Sen nocy letniej, Fun, Light, Body Master, Burza, Fedra Izadory Weiss, Clash Patricka Delcroix, Falling Angels Jiříego Kyliána.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close