Ludzie tańca

Zdjęcie: Justyna Urbańska

Wersja do druku

Udostępnij

Tancerka, pedagog, choreograf. Absolwentka psychologii Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Stale poszerza swoją wiedzę z zakresu pedagogiki, psychologii i tańca. Swoją edukację taneczną rozpoczęła w roku 1996 w grupie adeptów Kieleckiego Teatru Tańca. Od 1999r. do 2005r. była tancerką Kieleckiego Teatru Tańca, występowała w spektaklach następujących choreografów: Elżbieta Szlufik-Pańtak, Ira Nadia Kodiche, Grzegorz Pańtak, Thierry Verger, Piotr Galiński. Oprócz systematycznych lekcji tańca klasycznego i jazzowego w KTT swoją edukację poszerzała na warsztatach tańca w Polsce oraz czterokrotnie na warsztatach w paryskich szkołach tańca Centre International de Danse Jazz i Studio Harmonic.
W 2004 roku złożyła zawodowy egzamin państwowy dla artystów tancerzy przed komisją egzaminacyjną Związku Artystów Scen Polskich w Warszawie.
Ukończyła instruktorski kurs kwalifikacyjny z dziedziny tańca współczesnego w Kielcach w 2005 roku.
Prowadzi lekcje ze stylów tańca jazzowego: modern jazz, broadway jazz w szkołach tańca oraz na warsztatach tanecznych. Współpracuje jako pedagog i choreograf z zespołami dziecięcymi i młodzieżowymi działającymi w Polsce

( m.in. MIM- Starachowice, Hand to Hand- Warszawa, Grawitacja – Piaseczno). Jest pedagogiem tańca broadway jazz, musical dance i jazz w Egurola Dance Studio. W 2007 roku zdobyła IV miejsce na mistrzostwach Polski Jazz Dance jako choreograf z mini formacją Hand to Hand.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close