Ludzie tańca

Zdjęcie: Paulina Wojtkowska

Fot. Sebastian Ćwikła.

Wersja do druku

Udostępnij

Paulina Wojtkowska − tancerka Bałtyckiego Teatru Tańca w Gdańsku.

 

Edukację rozpoczęła od treningów akrobatyki sportowej. Pierwsze kroki taneczne stawiała w warszawskich zespołach jazzowych „Jazz One” oraz „V2”, z którymi brała udział w produkcjach telewizyjnych oraz licznych turniejach. Uczestnicząc w warsztatach i projektach w Polsce, Francji i Izraelu doskonaliła umiejętności różnych technik tanecznych, m.in. tańca współczesnego, modern, hip-hop, lirycal jazz, street jazz, underground.

 

Od roku 2010 jest tancerką Bałtyckiego Teatru Tańca. Występuje w spektaklach Romeo i JuliaŚwięto wiosnyCzekając na…WindowsOutCool Fire, Sen nocy letniejFun, Light, Body Master, Burza, Fedra Izadory Weiss, Kopciuszek Eugenio Scigliano, Clash Patricka Delcroix oraz Six Dances Jiříego Kyliána.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close