Ludzie tańca

Ronnie Kerkhoff

  • tancerz
Zdjęcie: Ronnie Kerkhoff

Fot. z archiwum BTT.

Wersja do druku

Udostępnij

Ronnie Kerkhoff − tancerz Bałtyckiego Teatru Tańca. Urodził się w Amsterdamie. Tańczy, od kiedy ukończył osiem lat. W roku 2000 zaczął próbować sił w międzynarodowych konkursach tanecznych, pokazując swoje umiejętności w różnych stylach. Przez cztery lata trenował gimnastykę. W 2008 roku rozpoczął naukę w Nova School of Dance w Haarlem (Holandia), gdzie studiował balet klasyczny, taniec współczesny, jazz, modern, taniec ludowy i improwizację. Podczas studiów brał udział w przedstawieniach Śpiącej królewny Holenderskiego Baletu Narodowego, w warsztatach Nederlands Dans Theater, Baletu Scapino i Akademii Codarts z Rotterdamu. W wolnym czasie trenował i występował z wieloma grupami teatralnymi i tanecznymi w Holandii. Od kwietnia 2012 roku jest tancerzem Bałtyckiego Teatru Tańca. Występuje w spektaklach No More Play i Six Dances Jiříego Kyliána.

powiązane

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close