Fundacja „Centrum Tańca Współczesnego”

Zdjęcie: Fundacja „Centrum Tańca Współczesnego”

Wersja do druku

Udostępnij

Fundacja „Centrum Tańca Współczesnego” (prezes: Jacek Tyski, członkowie: Karol Urbański, Zbigniew Czapski) za główny cel działania obrała doprowadzenie do powstania w stolicy Centrum Tańca Współczesnego – jako konkretnego miejsca i budynku, w którym można będzie realizować projekty taneczne i prowadzić artystyczne poszukiwania łączące w sobie różne środki wyrazu, tj. taniec współczesny, sztuki performatywne i audiowizualne oraz techniki multimedialne. Zakłada również działalność edukacyjną i wydawniczą. W ramach swojej działalności fundacja łączy aspekt artystyczny i edukacyjny, realizując przedstawienia taneczne i projekty zakończone pokazami (m.in. Kolumbowie tańca – 2007), oraz cykliczne warsztaty tańca i zajęcia teoretyczne, m.in. Szkoła Tańca Współczesnego we współpracy z Bemowskim Centrum Kultury, warsztaty tańca współczesnego we współpracy ze Służewskim Domem Kultury.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close