Kompania Primavera

Zdjęcie: Kompania Primavera

Kompania Primavera

Wersja do druku

Udostępnij

Kompania Primavera – teatr tańca założony w 2004 roku przez Dariusza Lewandowskiego, tancerza i choreografa. Grupa twirzy w w obszarze teatru, muzyki i tańca wspłczesnego. Działania Kompanii obejmują realizację autorskich widowisk artystycznych, spektakli teatru tańca oraz etiud opartych na technikach tańca współczesnego, tworzonych głównie na potrzeby scen teatralnych oraz wybranych przestrzeni otwartych. Kompania Primavera jest stałym gościem licznych festiwali oraz konkursów choreograficznych w Polsce i na świecie. Swoje spektakle repertuarowe wystawia głównie w Teatrze Stara ProchOFFnia w Warszawie. W zależności od charakteru kolejnych projektów do współpracy z Kompanią zapraszani są wybrani tancerze, aktorzy, performerzy czy muzycy.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close