Tarnów/II Festiwal Teatrów Tańca Scena Otwarta: Kompania Primavera „Panny z Wilka – Short Story / Madryt 03 Akt 2”

Zdjęcie: Tarnów/II Festiwal Teatrów Tańca Scena Otwarta: Kompania Primavera „Panny z Wilka – Short Story / Madryt 03 Akt 2”

Z materiałów festiwalu Scena Otwarta

Wersja do druku

Udostępnij

Dariusz Lewandowski – wrazz założonym i kierowanym przez siebie zespołem – Kompania Primavera pokaże na Scenie OtwartejShort Story /Panny z Wilka– spektakl oparty na opowiadaniu Jarosława Iwaszkiewicza, orazMadryt03 Akt II, inspiracją do którego był zamach terrorystyczny w madryckim metrze w 2004 r.W przedstawieniu tym wykorzystany został taniec i performance znanego artysty – PawłaAlthamera. Widz towarzyszy przyszłym ofiarom zamachu w ostatnich minutach ich życia.Choreografia ta została zakwalifikowana do prestiżowego Finału Konkursu dla Choreografóww Hanowerze w kwietniu 2007 r.


Kompania Primavera to także grupa produkcyjna zrzeszająca artystów bliskich scenie – odtancerzy po realizatorów światła i dźwięku. Zajmując się oprawę artystyczną również dużychprzedsięwzięć komercyjnych i telewizyjnych, Kompania stawia sobie za cel zbliżenie kulturywysokiej z komercyjną konwencją prezentacji publicznej.

Bilety: sektor A 40zł/ sektor B 30zł/ sektor C 20zł/ sektor D 10zł
Karnety festiwalowy: 180 zł /sektor B/, 270 zł /sektor A/

Sprzedaż irezerwacja: kasa CSM czynna od 10.00 do 20.00, ul. Traugutta 1, Tarnów, tel.14 633 46 04KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 19:00

Centrum Sztuki Mościce, ul. Traugutta 1, 33-101 Tarnów

powiązane

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close