wolna strefa

Zdjęcie: wolna strefa

Wersja do druku

Udostępnij

Wolna strefa jest stowarzyszeniem kulturalnym zajmującym się promocją tańca. Jej najważniejszym projektem jest prowadzony od 2000 roku przez Sandrę Wilk Serwis Tańca (Moderndance.pl), dokumentujący bieżące wydarzenia taneczne w Polsce (artyści z kraju i z zagranicy). W 2003 roku wolna strefa wydała pięć papierowych numerów miesięcznika „Strefa Tańca”, drugiego w Polsce (obok „Tańca”) czasopisma poświęconego tańcowi artystycznemu, a pierwszego – tańcowi współczesnemu. Od 2007 roku wolna strefa prowadzi taneczny projekt digitalizacyjny. W 2010 roku powstał kolejny duży projekt w tej dziedzinie: Katalog Tańca (Dancecatalog.pl), mający na celu zgromadzić wiadomości o wszystkich zespołach tanecznych w Polsce. Obie witryny zostały scalone adresem Polishdance.pl.

powiązane

Ludzie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close