Ad Libitum+ SIC!: warsztat tańca improwizowanego dla młodzieży, prowadzenie – Daniel Almgren Recén

Zdjęcie: Ad Libitum+ SIC!: warsztat tańca improwizowanego dla młodzieży, prowadzenie – Daniel Almgren Recén

Wersja do druku

Udostępnij

Po raz pierwszy Festiwal Improwizacji Tańca SIC! zaprasza na warsztat tańca improwizowanego dla młodzieży warszawskich liceów. Zajęcia poprowadzi Daniel Almgren Recén − szwedzki choreograf, tancerz i performer.

 

.Daniel Almgren Recén − szwedzki choreograf, tancerz i performer. Z wykształceniem sportowca zaczął studiować teatr klasyczny zarówno w praktyce i teorii. Zanim zaczął sam tworzyć, występował przez kilka lat jako aktor i tancerz. Daniel skończył School for New Dance Development w Amsterdamie. Obecnie pracuje jako choreograf, tancerz i performer, między innymi z Ivaną Müller, Keren Cytter i Ibrahimem Quraishi. Tworzy spektakle na pograniczu tańca, performance’u i sztuk wizualnych. Interesuje go przede wszystkim potencjał transformacji, jaki jednostka może uwolnić dzięki świadomym decyzjom podejmowanym w relacji i dialogu z otoczeniem. W swoich pracach poszukuje równowagi między refleksją a fizycznością, która pozwala inaczej spojrzeć na ciało i jego miejsce w przestrzeni. Konsekwentnie skupia się na badaniu czasu, koncepcji i konstrukcji – taka konceptualizacja tematu pozwala zaistnieć poezji w ciele.

Więcej informacji: www.daar.se

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 11:00

VI Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Reytana, ul. Wiktorska 30/32 w Warszawie

powiązane

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close