Ad Libitum+SIC!: warsztaty improwizacji zespołowej z Magpie

Zdjęcie: Ad Libitum+SIC!: warsztaty improwizacji zespołowej z Magpie

Wersja do druku

Udostępnij

Festiwal Ad Libitum + SIC! zaprasza na warsztaty improwizacji zespołowej  master class w z przedstawicielami kolektywu Magpie: Katie Duck(taniec) i Alfredo Genovesi (muzyka na żywo) w dniach 18021 października. Improwizacja przewidziana jest dla tancerzy, performerów muzyków. Po raz pierwszy do udziału w warsztatach zgłaszać się mogą trzech muzyków improwizujących, którzy będą mieli okazję wspólnego grania z Alfredo Genovesi. Osoby zainteresowane organizatorzy proszą  o dołączenie krótkiej informacji o sobie.

O warsztatach:

Metoda Wypracowana przez Katie i Alfredo, dotyczy zależności między pracą mózgu i ciała, świadomości czasu i przestrzeni, w której ta relacja przybiera konkretne formy ruchu. Katie opracowała ćwiczenia , w których możemy obserwować  jak wzrok i słuch działają w koordynacji z mózgiem na ciało i ciało na mózg.  Stosując swoje rozległe doświadczenie w sztuce performensu wraz z ich zainteresowaniem postępami w dziedzinie neurologii, szukają w praktyce sposobów na bawienie się umysłem i percepcją .Podejmowanie świadomych decyzji i określenie swojej roli i miejsca w trakcie działania w grupie, to bardzo istotny element tej pracy.

Plan działań:

–   rozgrzewka (tancerze i muzycy)

–    kompozycja

–  sesja  improwizacyjna w kierunku kompozycji zespołowe/ muzyka taniec/współdziałanie/ performens

Centrum Łowicka, ul.Łowicka 21, Warszawa

Wtorek, 18.10.2011, godz.11-13

Środa, 19.10.2011, godz. 11-13

Czwartek, 20.10.2011, godz. 10-12

Cena:

Pojedynczy  warsztat- 200pln

Obydwa warsztaty- 300pln

Płatność-  30 min. przed zajęciami

Informacje i zapisy:

splot2@op.pl

www.sic.waw.pl

www.ad-libitum.pl

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 11:00

Centrum Łowicka w Warszawie, ul. Łowicka 21

powiązane

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close