Spektakle

Białystok/Scena dla tańca 2015/Scena dla tańca: Karolina Garbacik „Matylda R.”

Zdjęcie: Białystok/Scena dla tańca 2015/Scena dla tańca: Karolina Garbacik „Matylda R.”

Wersja do druku

Udostępnij

W ramach projektu Scena dla tańca Karolina Garbacik pokaże w Białymstoku spektakl Matylda R.

Cudowne dziecko, młoda obiecująca gwiazda, doceniona artystka, efektywna kobieta biznesu, kochająca matka, atrakcyjna żona, perfekcyjna pani domu, lojalna przyjaciółka, czarodziejka niepospolitych imprez i inspirujących spotkań.
Sprawdza się w każdej z ról. Ideał.
A Ty?

choreografia: Karolina Garbacik

scenografia i kostiumy: Anna Wojtecka

muzyka: Natasza Topor

głos: Izabela Wilczewska

multimedia: Karolina Niedbało, Paweł Dudko

wykonanie: Karolina Garbacik, Joanna Chitruszko

produkcja: Studio Działań Kreatywnych DanceOFFnia, Podlaskie Stowarzyszenie Tańca

czas trwania: 35 min.

premiera: 15.12. 2014, Białostocki Teatr Lalek

***

Głównym celem projektu Scena dla tańca jest pokazanie białostockiej publiczności szeroko pojętej różnorodności tańca. To, jaki taniec jest, jaki może być, w jaki sposób jest rozumiany przez różnych twórców oraz to, jak wpływa na doznania widza. Zobaczyć będzie można nie tylko spektakle teatru tańca w tradycyjnym jego rozumieniu, ale także odważnie podejmowane przez twórców eksperymenty sceniczne. Każdy z zaproszonych gości prezentuje odmienny styl twórczy, inny sposób rozumienia świata oraz interpretacji podejmowanych tematów. Dodatkowym bodźcem do poznania odmienności twórczej artystów będą spotkania artystów z udziałem widowni, odbywające się tuż po zakończeniu spektakli. Dzięki temu widz będzie miał okazję zapoznać się z metodami pracy zaproszonych gości, ich inspiracjami oraz tym, w jaki sposób postrzegają ruch i jak on się odnosi do ogólnej koncepcji spektaklu.

Projekt Scena dla tańca został zrealizowany we współpracy z Instytutem Muzyki i Tańca w ramach programu Scena dla tańca 2015.

Więcej na stronie: www.scenadlatanca.pl

Logo Scena dla tańca (miniaturka)    IMIT (miniaturka)

powiązane

Ludzie

Karolina Garbacik

Karolina Garbacik

W ramach projektu Scena dla tańca Karolina Garbacik pokaże w Białymstoku spektakl Matylda R. Cudowne dziecko, młoda obiecująca gwiazda, doceniona artystka, efektywna kobieta biznesu, kochająca matka, atrakcyjna żona, perfekcyjna pani domu, lojalna przyjaciółka, czarodziejka niepospolitych imprez i inspirujących spotkań. Sprawdza się w każdej z ról. Ideał. A Ty? choreografia: Karolina Garbacik scenografia i kostiumy: Anna Wojtecka muzyka: Natasza Topor głos: Izabela Wilczewska multimedia: Karolina Niedbało, Paweł Dudko wykonanie: Karolina Garbacik, Joanna Chitruszko produkcja: Studio Działań Kreatywnych DanceOFFnia, Podlaskie Stowarzyszenie Tańca czas trwania: 35 min. premiera: 15.12. 2014, Białostocki Teatr Lalek *** Głównym celem projektu Scena dla tańca jest pokazanie białostockiej publiczności szeroko pojętej różnorodności tańca. To, jaki taniec jest, jaki może być, w jaki sposób jest rozumiany przez różnych twórców oraz to, jak wpływa na doznania widza. Zobaczyć będzie można nie tylko spektakle teatru tańca w tradycyjnym jego rozumieniu, ale także odważnie podejmowane przez twórców eksperymenty sceniczne. Każdy z zaproszonych gości prezentuje odmienny styl twórczy, inny sposób rozumienia świata oraz interpretacji podejmowanych tematów. Dodatkowym bodźcem do poznania odmienności twórczej artystów będą spotkania artystów z udziałem widowni, odbywające się tuż po zakończeniu spektakli. Dzięki temu widz będzie miał okazję zapoznać się z metodami pracy zaproszonych gości, ich inspiracjami oraz tym, w jaki sposób postrzegają ruch i jak on się odnosi do ogólnej koncepcji spektaklu. Projekt Scena dla tańca został zrealizowany we współpracy z Instytutem Muzyki i Tańca w ramach programu Scena dla tańca 2015. Więcej na stronie: www.scenadlatanca.pl    

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close