Warsztaty

BUBA – Butō Barter 2011. Jinen: Atsushi Takenouchi/Hiroko Komiya

Zdjęcie: BUBA –  Butō Barter 2011. Jinen: Atsushi Takenouchi/Hiroko Komiya

Warsztat przeznaczony jest dla wszystkich, którzy chcą skoncentrować się na szukaniu źródeł inspiracji w ciele i umyśle. W przekonaniu organizatorów będzie to cenne doświadczenie zarówno dla tancerzy, jak i aktorów, performerów i osób nie zajmujących się zawodowo teatrem, ponieważ w procesie każdy będzie pracował z własnym wnętrzem i dzień po dniu rozwijał samoświadomość poprzez pracę ciała, głosu i wyobraźni. Wcześniejsze doświadczenie w butō  nie jest wymagane, ale organizatorzy zastrzegają sobie prawo doboru grupy pod względem przygotowania. Zajęcia odbywać się będą w godzinach 14.00-20.00. Warsztat kończy się pokaz uczestników z udziałem zaproszonych muzyków (Hiroko Komiya i goście) oraz improwizacja w wykonaniu Atsushi Takenouchi. Udział w pokazie nie jest obowiązkowy. Tych, którzy chcą podsumować swoje doświadczenia oraz wzbogacić się o nowe, prosimy o wyposażenie się w białą farbę do ciała oraz przygotowanie własnego kostiumu. <strong>Rekrutacja</strong> Aby zgłosić swoje uczestnictwo w warsztatach prosimy o wypełnienie kwestionariusza aplikacyjnego i przesłanie go w mailu na adres poniżej do <strong>20 listopad</strong>a. Osoby zakwalifikowane będą proszone o przelanie całości <strong>opłaty warsztatowej</strong> na konto organizatorów do <strong>30 listopada</strong>. Udział w warsztatach wyłącznie za okazaniem poświadczenia przelewu. W tytule przelewu proszę wpisać swoje imię i nazwisko. <strong>Opłata warsztatowa:</strong> 650zł <strong> </strong>   <strong>Miejsce</strong>: Pracownia Wschodnia:  kamienica artystyczna, studia i pracownie wielu młodych malarzy, grafików i muzyków, Warszawa - Praga, ul. Lubelska 30/32. <a href="http://www.pracowniawschodnia.pl/" target="_blank" rel="noopener">www.pracowniawschodnia.pl</a> Szczegółowe informacje: <a href="http://www.butoh.8log.pl/" target="_blank" rel="noopener">www.butoh.8log.pl</a> <strong>Kontakt:</strong>  Sylwia Hanff/Teatr Limen  <a href="mailto:limenbutoh@wp.pl">limenbutoh@wp.pl</a> Kom 607640208 <strong>Organizator: </strong>Teatr Limen we współpracy z Formatem Zero i Pracownią Wschodnią. Noclegi blisko miejsca warsztatu <a href="http://www.hostelkrokodyl.pl/" target="_blank" rel="noopener">http://www.hostelkrokodyl.pl</a>

Wersja do druku

Udostępnij

Warsztat przeznaczony jest dla wszystkich, którzy chcą skoncentrować się na szukaniu źródeł inspiracji w ciele i umyśle. W przekonaniu organizatorów będzie to cenne doświadczenie zarówno dla tancerzy, jak i aktorów, performerów i osób nie zajmujących się zawodowo teatrem, ponieważ w procesie każdy będzie pracował z własnym wnętrzem i dzień po dniu rozwijał samoświadomość poprzez pracę ciała, głosu i wyobraźni.

Wcześniejsze doświadczenie w butō  nie jest wymagane, ale organizatorzy zastrzegają sobie prawo doboru grupy pod względem przygotowania. Zajęcia odbywać się będą w godzinach 14.00-20.00.

Warsztat kończy się pokaz uczestników z udziałem zaproszonych muzyków (Hiroko Komiya i goście) oraz improwizacja w wykonaniu Atsushi Takenouchi. Udział w pokazie nie jest obowiązkowy. Tych, którzy chcą podsumować swoje doświadczenia oraz wzbogacić się o nowe, prosimy o wyposażenie się w białą farbę do ciała oraz przygotowanie własnego kostiumu.

Rekrutacja
Aby zgłosić swoje uczestnictwo w warsztatach prosimy o wypełnienie kwestionariusza aplikacyjnego i przesłanie go w mailu na adres poniżej do 20 listopada. Osoby zakwalifikowane będą proszone o przelanie całości opłaty warsztatowej na konto organizatorów do 30 listopada. Udział w warsztatach wyłącznie za okazaniem poświadczenia przelewu. W tytule przelewu proszę wpisać swoje imię i nazwisko.

Opłata warsztatowa: 650zł
 

Miejsce: Pracownia Wschodnia:  kamienica artystyczna, studia i pracownie wielu młodych malarzy, grafików i muzyków, Warszawa – Praga, ul. Lubelska 30/32. www.pracowniawschodnia.pl

Szczegółowe informacje:
www.butoh.8log.pl

Kontakt:  Sylwia Hanff/Teatr Limen  limenbutoh@wp.pl
Kom 607640208

Organizator: Teatr Limen we współpracy z Formatem Zero i Pracownią Wschodnią.

Noclegi blisko miejsca warsztatu http://www.hostelkrokodyl.pl

powiązane

Ludzie

Sylwia Hanff

Sylwia Hanff

Warsztat przeznaczony jest dla wszystkich, którzy chcą skoncentrować się na szukaniu źródeł inspiracji w ciele i umyśle. W przekonaniu organizatorów będzie to cenne doświadczenie zarówno dla tancerzy, jak i aktorów, performerów i osób nie zajmujących się zawodowo teatrem, ponieważ w procesie każdy będzie pracował z własnym wnętrzem i dzień po dniu rozwijał samoświadomość poprzez pracę ciała, głosu i wyobraźni. Wcześniejsze doświadczenie w butō  nie jest wymagane, ale organizatorzy zastrzegają sobie prawo doboru grupy pod względem przygotowania. Zajęcia odbywać się będą w godzinach 14.00-20.00. Warsztat kończy się pokaz uczestników z udziałem zaproszonych muzyków (Hiroko Komiya i goście) oraz improwizacja w wykonaniu Atsushi Takenouchi. Udział w pokazie nie jest obowiązkowy. Tych, którzy chcą podsumować swoje doświadczenia oraz wzbogacić się o nowe, prosimy o wyposażenie się w białą farbę do ciała oraz przygotowanie własnego kostiumu. Rekrutacja Aby zgłosić swoje uczestnictwo w warsztatach prosimy o wypełnienie kwestionariusza aplikacyjnego i przesłanie go w mailu na adres poniżej do 20 listopada. Osoby zakwalifikowane będą proszone o przelanie całości opłaty warsztatowej na konto organizatorów do 30 listopada. Udział w warsztatach wyłącznie za okazaniem poświadczenia przelewu. W tytule przelewu proszę wpisać swoje imię i nazwisko. Opłata warsztatowa: 650zł     Miejsce: Pracownia Wschodnia:  kamienica artystyczna, studia i pracownie wielu młodych malarzy, grafików i muzyków, Warszawa – Praga, ul. Lubelska 30/32. www.pracowniawschodnia.pl Szczegółowe informacje: www.butoh.8log.pl Kontakt:  Sylwia Hanff/Teatr Limen  limenbutoh@wp.pl Kom 607640208 Organizator: Teatr Limen we współpracy z Formatem Zero i Pracownią Wschodnią. Noclegi blisko miejsca warsztatu http://www.hostelkrokodyl.pl

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close