Burdąg k. Jedwabna: Ria Higler – warsztat weekendowy oraz 10-dniowy coaching

Zdjęcie: Burdąg k. Jedwabna: Ria Higler – warsztat weekendowy oraz 10-dniowy coaching

Fot. materiały organizatorów.

Wersja do druku

Udostępnij

Fundacja Burdąg zaprasza do Burdąga na weekendowy warsztat (18-20 września 2015) oraz 10-dniowy coaching (18-27 września 2015) z jedną z najbardziej znanych nauczycielek tańca w Europie, Rią Higler. Do wyboru: intensywny warsztat lub głęboka praca coachingowa. Poziom zaawansowany,  praca w grupie oraz praca indywidualna, sala do dyspozycji 24 godziny na dobę.

Opis warsztatu i coachingu:

Uczestnicy warsztatów/coachingu będą pracować w studio oraz na świeżym powietrzu. Ria Higler zaprezentuje szeroki zakres praktyk opartych na relaksacji i wsłuchaniu się w siebie, z uwzględnieniem różnego natężenia intensywności ruchu. Zajęcia poświęcone będą medytacji, ćwiczeniom ruchowym, rysowaniu, pisaniu i pracy z głosem. Oprócz pracy grupowej przewidziano także czas na pracę indywidualną poświęconą tworzeniu, prezentacjom i refleksji.


Miejsce: Burdąg k/Jedwabna, woj. warmińsko-mazurskie,

www.burdagstudio.com

MAPA

Koszt:

 

WARSZTAT: 350 zł całość 

COACHING: 600zł całość!

Nocleg – do wyboru:

miejsce w pokoju – 40zł/osoba/noc LUB nocleg na sali bądź we własnym namiocie: 20zł/osoba/noc

W ramach noclegu zapewniony zostanie dostęp do w pełni wyposażonej kuchni, łazienek, całego terenu i obiektów (stawy, sad). Więcej info poniżej.

Wyżywienie:
Organizatorzy możliwość wykupienia dwudaniowych, pysznych obiadów (mięsny lub wegetariański) = 25zł/osoba/obiad – płatne gotówką na miejscu.

Deadline zgłoszeń: 4 września 2015.

Wyniki naboru zostaną ogłoszone drogą mailową do 7 września 2015.
Wybranym uczestnikom organizatorzy prześlą dane do przelewu, termin płatności – do 9 września 2015.

Zgłoszenia: organizatorzy proszą o pobranie i wypełnienie formularza:

https://docs.google.com/document/d/1DCqZeBDHgejkurBeAQ3sgt7QPOA26tIRvbAUYRToWwo/edit

a następnie o przesłanie go do na adres: sietutanczy@gmail.com

Poziom warsztatów: zaawansowany

Język prowadzenia: angielski

Wybranym uczestnikom przesłane zostaną dane do przelewu. Gwarancją miejsca na warsztacie jest następnie wpłata odpowiedniej kwoty do dnia 2 września 2015. W przypadku nie uiszczenia opłaty do tego terminu, dana osoba traci możliwość uczestniczenia w warsztacie, a na jej miejsce zapraszana jest pierwsza osoba z listy rezerwowej. Wysłanie zgłoszenia jednoznaczne jest z akceptacją wyżej wymienionych warunków.

Szczegółowe informacje:

Start warsztatu oraz coachingu: 18 września 2015 o godz. 12:00.

Koniec warsztatu: 20 września, coachingu: 27 września około godz. 18:00
Szczegółowy plan godzinowy na wszystkie dni zostanie ustalony na spotkaniu organizacyjnym w pierwszym dniu warsztatu.

 

O pedagogu:

RIA HIGLER – w latach 1989-1998 dyrektorka artystyczna School for New Dance Development, z którą związana jest od wielu lat. W swojej pracy nad związkami ciała i umysłu łączy zamiłowanie do podróży oraz zainteresowania badawcze, eksplorując sposoby funkcjonowania tańca w kulturze zachodniej i kulturach pozaeuropejskich.   Jako pedagog opracowała eklektyczny i osobisty styl uczenia, jak prowadzić research ruchowy, skupiając się na praktyce adaptacji jako sposobie ćwiczenia ciała i umysłu w celu rozbudzenia pomysłowości i elastyczności w procesie otrzymywania i przetwarzania informacji. Warsztaty i coaching mają za zadanie poszerzyć znaczenie świadomości i doświadczenia w procesie samopoznania oraz w sposobach podejmowania procesu twórczego.

O miejscu:

 

Dom Pracy Twórczej w Burdągu – od Fundacji:
Oferujemy komfortowe warunki do mieszkania i pracy w pięknym, spokojnym miejscu. Na posesji znajdują się 3 budynki: dom mieszkalny oraz przebudowana obora i stodoła. W oborze znajduje się sala do tańca o wymiarach 13 na 9 m z drewnianą lub baletową podłogą, 4 dwuosobowe sypialnie, kuchnia oraz salon. Budynek posiada ekologiczny system ogrzewania z możliwością klimatyzacji sali. W stodole mieści się duży, 8-osobowy pokój oraz 2 mniejsze – 2- i 3-osobowy, kuchnia i duży taras. W ogrodzie rosną warzywa, słoneczniki i maliny. Jest również staw, w którym można się kąpać. Okolica jest cicha i odizolowana od świata – dookoła pola i lasy. Niedaleko znajduje się piękne i bardzo czyste jezioro Świętajno.

Polecamy dojazd autem, najbliższa stacja PKP i PKS to Pasym bądź Szczytno. Do Szczytna polecamy dojazd PKS-em, można również dojechać do Olsztyna pociągiem, PKS-em lub Polskim Busem, a następnie z Olsztyna pociągiem do Pasymia. W razie problemów z dojazdem jest możliwość zorganizowania transportu ze Szczytna lub Pasymia do Burdąga. Jeśli chcesz przyjechać, ale nie masz transportu, lub jeśli wybierasz się autem i masz wolne miejsca – napisz do nas. Wspólnie zawsze coś wymyślimy.

Kontakt: workshops team: Ola Bożek-Muszyńska & Ania Regulska & Ola Zdunek
sietutanczy@gmail.com
(+48) 606-706-208

www.burdagstudio.com

https://www.facebook.com/FundacjaBurdag

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

Burdąg k/Jedwabna, aul. Kamień Polny 12, Pęcice Małe, warsztaty.

powiązane

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close