Bydgoszcz/„Dotknij teatru”: Dotknij „Zniewolonego umysłu” w Operze Nova

Zdjęcie: Bydgoszcz/„Dotknij teatru”: Dotknij „Zniewolonego umysłu” w Operze Nova

Pamiątkowe zdjęcie baletu Opery Nova po spektaklu na scenie Teatru Wielkiego w Warszawie z prezydentem Bruskim i dyr. Figasem.

Wersja do druku

Udostępnij

W środę, 27 maca Opera Nova zaprasza widzów posiadających bilety na grany tego dnia balet Zniewolony umysł w choreografii Roberta Bondary, na zwiedzanie Opery Nova w ramach akcji „Dotknij teatru” . Jest to ogólnopolski pomysł realizowany z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru, którego celem jest stworzenie możliwości twórczego spotkania artystów teatru i widzów. Będzie także możliwość spotkania  i porozmawiania z tancerzami kreującymi główne role w balecie, którego libretto powstało z inspiracji esejem Czesława Miłosza.

Uwaga: liczba miejsc w grupie zwiedzających  jest organiczona; należy potwierdzić chęć uczestnictwa w Biurze Obsługi Widzów. Rozpoczęcie zwiedzania o godz.17.50 w holu głównym Opery.

Dział Promocji i Obsługi Widzów
sprzedaż, rezerwacja: tel. 52 325 16 55
e-mail: bilety@opera.bydgoszcz.pl

fax: 52 3251636

Międzynarodowy Dzień Teatru ustanowiony został przez IX Światowy Kongres ITI w Wiedniu w 1961 roku. Obchodzony jest na całym świecie od 1962 roku. Wybrano dzień 27 marca dla upamiętnienia pierwszego sezonu Teatru Narodów w Paryżu w 1957 roku. Z okazji tego święta publikowane są orędzia pióra najwybitniejszych twórców teatralnych.

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 17:50

BYDGOSZCZ: Opera Nova, ul. Marszałka Focha 5

powiązane

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close