Spektakle

Co z tym tańcem? Przed PPT 2012: Iza Szostak – from culture to nature

Zdjęcie: Co z tym tańcem? Przed PPT 2012: Iza Szostak – from culture to nature

Pokaz w ramach preselekcji Polskiej Platformy Tańca 2012.   Artystka o przedstawieniu: "Rzeczy się zmieniają (rośnie sałata, wcześniej usychała ziemia). Zmienia się atmosfera, bo zmienia się humor. Constans nie istnieje - cały czas coś rozkwita i umiera. Zmienia się muzyka, bo zmienia się... gust. Uciekamy od faktu, że musimy się podporządkować, zajęci życiem, a i tak w rezultacie gadamy o pogodzie. Prymitywna natura jest odnośnikiem, do którego wracamy, wedle którego planujemy.. wakacje. Budujemy drogi, schronienie, pielęgnujemy ciało, stawiamy płot. Jakie przejawy kultury wyrosły z „niższych poziomów" natury?"   <em>from culture to nature</em> choreografia i koncept: Iza Szostak opieka artystyczna: Luca Giacomo Schulte, Ornella Balestra muzyka: Kuba Słomkowski realizacja techniczna: Łukasz Kędzierski produkcja: Art Stations Foundation solo powstało w ramach SOLO PROJEKT 2011 – programu rezydencyjnego Art Stations Foundation

Wersja do druku

Udostępnij

Pokaz w ramach preselekcji Polskiej Platformy Tańca 2012.

Artystka o przedstawieniu: „Rzeczy się zmieniają (rośnie sałata, wcześniej usychała ziemia). Zmienia się atmosfera, bo zmienia się humor. Constans nie istnieje – cały czas coś rozkwita i umiera. Zmienia się muzyka, bo zmienia się… gust. Uciekamy od faktu, że musimy się podporządkować, zajęci życiem, a i tak w rezultacie gadamy o pogodzie. Prymitywna natura jest odnośnikiem, do którego wracamy, wedle którego planujemy.. wakacje. Budujemy drogi, schronienie, pielęgnujemy ciało, stawiamy płot. Jakie przejawy kultury wyrosły z „niższych poziomów” natury?”

from culture to nature

choreografia i koncept: Iza Szostak
opieka artystyczna: Luca Giacomo Schulte, Ornella Balestra
muzyka: Kuba Słomkowski
realizacja techniczna: Łukasz Kędzierski
produkcja: Art Stations Foundation
solo powstało w ramach SOLO PROJEKT 2011 – programu rezydencyjnego Art Stations Foundation

powiązane

Ludzie

Iza Szostak

Iza Szostak

Pokaz w ramach preselekcji Polskiej Platformy Tańca 2012.   Artystka o przedstawieniu: „Rzeczy się zmieniają (rośnie sałata, wcześniej usychała ziemia). Zmienia się atmosfera, bo zmienia się humor. Constans nie istnieje – cały czas coś rozkwita i umiera. Zmienia się muzyka, bo zmienia się… gust. Uciekamy od faktu, że musimy się podporządkować, zajęci życiem, a i tak w rezultacie gadamy o pogodzie. Prymitywna natura jest odnośnikiem, do którego wracamy, wedle którego planujemy.. wakacje. Budujemy drogi, schronienie, pielęgnujemy ciało, stawiamy płot. Jakie przejawy kultury wyrosły z „niższych poziomów” natury?”   from culture to nature choreografia i koncept: Iza Szostak opieka artystyczna: Luca Giacomo Schulte, Ornella Balestra muzyka: Kuba Słomkowski realizacja techniczna: Łukasz Kędzierski produkcja: Art Stations Foundation solo powstało w ramach SOLO PROJEKT 2011 – programu rezydencyjnego Art Stations Foundation

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close