Festiwal „Kalejdoskop” w Białymstoku: warsztaty z Aleksandrą Ścibor

Zdjęcie: Festiwal „Kalejdoskop” w Białymstoku: warsztaty z Aleksandrą Ścibor

Wersja do druku

Udostępnij

Taniec-Ruch-Ruch-Taniec

Prowadzenie: Aleksandra Ścibor

Taniec-Ruch-Ruch-Taniec

Warsztat poświęcony poszukiwaniom zależności pomiędzy centrum ciała a kończynami, oraz ruchu, który z tych zależności wynika. Czerpie z techniki ruchu Jurewicza, tańca współczesnego i ruchu naturalnego.

Używamy ciała jako kanału, przez który przepływa ruch. Świadomie.

Aleksandra Ścibor – tancerka, tłumaczka, pedagog. Dyplomowany instruktor tańca współczesnego. Absolwentka Instytutu Filologii Angielskiej UAM Poznań (specjalność: tłumaczenie konferencyjne) oraz Podyplomowego Studium Managerów Kultury (SGH, Warszawa). W świat tańca wprowadzili ją Kama Jankowska i Witold Jurewicz. Od 2005 roku związana z Teatrem Tańca Alter. Współpracuje z Jackiem Owczarkiem (Pracownia Fizyczna), Rafałem Dziemidokiem (Koncentrat) i Stowarzyszeniem Teatralnym CHOREA. Działa w ramach Stowarzyszenia MOVIN` ŁÓDŹ. Bada proces tłumaczenia technicznego języka tańca. Zajmuje się tańcem współczesnym, improwizacją, kontakt improwizacją i ruchem autentycznym. Tańczy.

Szczegóły: http://festiwal-kalejdoskop.pl/index.php?id=warsztaty-taneczne

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 10:00

W godz. 10.00-11.30

powiązane

Ludzie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close