Gdańsk/Alternatywna Szkoła Teatralna Żak: Bożena Eltermann „Komunikacja poprzez ciało” – warsztaty

Zdjęcie: Gdańsk/Alternatywna Szkoła Teatralna Żak: Bożena Eltermann „Komunikacja poprzez ciało” – warsztaty

Fot. z materiałów organizatorów.

Wersja do druku

Udostępnij

Alternatywna Szkoła Teatralna Żak zaprasza na warsztaty Komunikacja poprzez ciało – warsztat skierowany do wszystkich, którzy chcą czuć się dobrze we własnym ciele. Oparty jest o metody pracy z ciałem oraz świadomością w ruchu używanymi w teatrze tańca. Zajęcia będą odbywać się raz w tygodniu, w czwartki w g.19.00 – 20.30. Karnet na styczeń kosztuje 75 zł, bilet na jedną lekcję 25 zł . Sprzedaż biletów i karnetów oraz rezerwacje prowadzi kasa Klubu Żak codziennie w godzinach od 15:00 do 21:00 (w soboty i niedziela od godziny 16:00) | Kontakt: kasa@klubzak.com.pl; tel. 58 344 05 73 lub 58 345 15 90 – w.117.

Bożena Eltermann: „Ciało jest narzędziem poprzez które odbieramy komunikaty pochodzące z zewnątrz oraz wysyłamy nasze osobiste treści komunikując je światu. Narzędzie to może być w różnym stopniu sprawne we wspomnianej komunikacji. Warsztat Komunikacja poprzez ciało wyposaża uczestnika w metody umożliwiające uzyskanie większej kontroli w wymianie ze światem zewnętrznym oraz pozwala zwyczajnie wzmocnić oraz rozluźnić ciało.”

Bożena Eltermann – założycielka i choreograf Teatru Cynada. Od 25 lat zajmuje się teatrem tańca. W latach 1989 – 1995 Eltermann była solistką Teatru Ekspresji, będącego prekursorem teatru tańca w Polsce. Od 1995 – do 2005 współpracowała z Teatrem Patrz Mi Na Usta, 1997 – 1998 z Gdańskim Teatrem Tańca. W 1998 roku założyła autorski Teatr Cynada.

powiązane

Ludzie

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close