Gdańsk: Contact Improvisation – intensywny warsztat z Jackiem Owczarkiem i Michałem Ratajskim

Zdjęcie: Gdańsk: Contact Improvisation – intensywny warsztat z Jackiem Owczarkiem i Michałem Ratajskim

Jacek Owczarek

Wersja do druku

Udostępnij

6 godzin dziennie przez 4 dni.

 

O warsztacie:

 

Kontakt Improwizacja (CI) jest rodzajem tańca, improwizacją taneczną, w której punkty fizycznego kontaktu są punktami, w których rozpoczyna się eksploracja ruchu poprzez improwizacje. Jest jedną z lepiej znanych i chyba najbardziej charakterystyczną formą tańca współczesnego.

W improwizacji proces tworzenia zbiega się w czasie z jego wykonaniem. Improwizacja jest aktem niepowtarzalnym i spontanicznym, jest pracą z tym co manifestuje się w danym momencie w postaci sygnałów wizualnych, dźwiękowych, kinestetycznych, relacyjnych. Zajęcia są połączeniem moich doświadczeń w pracy z tańcem, improwizacją oraz metodą pracy z procesem wg A. Mindella, ich celem jest świadome wchodzenie w proces improwizacji, umiejętność pracy z kanałami zmysłowymi, obserwacji tego, co się wydarza w trakcie improwizacji i poszerzanie świadomości ruchowej

 MIEJSCE:

ProActive Fitness, ul.Marusarzówny 2/6, Gdańsk-Morena

Cena 270 zł
zgłoszenia: Anna Haracz – anaha@wp.pl, +48 502298770
wpłata zaliczki 135zł na konto: Anna Haracz BGŻ 16 2030 0045 1130 1151 9410  z dopiskiem „warsztat CI”

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

Gdańsk-Morena: ProActive Fitness, ul.Marusarzówny 2/6

powiązane

Ludzie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close