Gdańsk/Polska Platforma Tańca 2019/OPEN PLATFORM: Konsultacje z Komisją Artystyczną PPT 2019

Zdjęcie: Gdańsk/Polska Platforma Tańca 2019/OPEN PLATFORM: Konsultacje z Komisją Artystyczną PPT 2019

fot. Katarzyna Ustowska

Wersja do druku

Udostępnij

W ramach OPEN PLATFORM Polskiej Platformy Tańca 2019 odbędą się konsultacje z Komisją Artystyczną PPT 2019.

Podczas dyżuru merytorycznego artystki i artyści będą mogli zasięgnąć opinii członków i członkiń Komisji Artystycznej zarówno na temat spektakli rekomendowanych do udziału w Platformie, jak i tych, które nie zostały przyjęte w pierwszym lub drugim etapie selekcji. Zachęcamy do indywidualnych konsultacji.

Członkowie i członkinie Komisji będą także udzielać informacji zwrotnej w trakcie całej Platformy. Przewidziano również możliwość mailowego udzielenia informacji zwrotnej. Indywidualne zapytanie należy kierować na adres info@polskaplatformatanca.pl.

***

Polska Platforma Tańca 2019 odbywa się w dniach 5-8 września 2019 roku w Gdańsku. Jest  to wydarzenie promujące najciekawsze produkcje taneczne zrealizowane przez polskich choreografów. Mała Platforma, organizowana po raz pierwszy, odbywa się w terminie 30-31 sierpnia 2019 roku w Miejskim Teatrze Miniatura w Gdańsku.

Trailer: https://www.youtube.com/watch?v=waCvxpE7oXQ

Spot: https://www.youtube.com/watch?v=xUqkQcdBF9c

Organizatorem Polskiej Platformy Tańca jest Instytut Muzyki i Tańca. Współorganizatorami są Fundacja Polka dot oraz Stowarzyszenie Teatr Dada von Bzdülöw. Głównym partnerem wydarzenia jest Instytut Adama Mickiewicza, koproducent międzynarodowego spektaklu Serce Fabryki przygotowanego w ramach Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017–2022. Dofinansowano ze środków Miasta Gdańska.

Partnerami projektu są: Europejskie Centrum Solidarności, Gdański Teatr Szekspirowski, Instytut Kultury Miejskiej, Miejski Teatr Miniatura, Nadbałtyckie Centrum Kultury, Opera Bałtycka, Teatr Wybrzeże, Klub ŻAK, Gdyńska Szkoła Filmowa, Kolonia Artystów, POLsail, Ogólnokształcąca Szkoła Baletowa im. Janiny Jarzynówny-Sobczak, Twoja Stocznia, 100cznia.

Partnerami medialnymi projektu są: „Didaskalia. Gazeta Teatralna”, Magazyn „Presto”, taniecPOLSKA.pl, teatralny.pl, Radio Gdańsk S.A., „Gazeta Wyborcza Trójmiasto/Co Jest Grane 24”, TVP Kultura, TVP2.

www.polskaplatformatanca.pl

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 09:00

Gdańsk: Europejskie Centrum Solidarności, pl. Solidarności 1

powiązane

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close