Gdańsk: Teatr Patrz Mi Na Usta „Zostaję tutaj już na zawsze”

Zdjęcie: Gdańsk: Teatr Patrz Mi Na Usta „Zostaję tutaj już na zawsze”

Fot. z materiałów organizatorów

Wersja do druku

Udostępnij

Teatr Patrz Mi Na Usta zaprasza na pokaz spektaklu Zostaję tutaj już na zawsze,  z udziałem: Krzysztofa Leona Dziemaszkiewicza, Emilii Plis, Anny Marii Górskiej. „W obrębie wąskiej kultury społecznej nie ma wolności, a ponieważ jej nie ma, panuje chaos. Żyjąc w stanie tego chaosu, człowiek poszukuje wolności w ideologiach, w teoriach, w tym co nazywa Bogiem. Taka ucieczka nie jest wolnością. To znów ten sam więzienny dziedziniec, który oddziela człowieka od człowieka. Wolność znajduje się poza granicami myśli; oznacza ona nieskończoną przestrzeń nie stworzoną przez tego, kto ją obserwuje.” (J. Krishnamurti).

Wykonanie: Krzysztof Leon Dziemaszkiewicz / reżyseria: Krzysztof Leon Dziemaszkiewicz / we współpracy z Emilią Plis, Anna Maria Górską

BILETY:

25 zł – normalne / 15 zł – studenci* i na Kartę do Kultury* / 10 zł – uczniowie* / 5 zł – na Kartę Wielodzietnej Rodziny* / 3 zł – na Kartę Tancerza*

* wyłącznie za okazaniem ważnej legitymacji i KARTY przy zakupie biletów (1 bilet na 1 legitymację/ 1 KARTĘ)

Wstęp: tylko osoby pełnoletnie.

Sprzedaż biletów oraz rezerwacje prowadzi kasa Klubu Żak codziennie w godzinach od 15.00 do 21.00 (w sb i nd od g.16.00). Kontakt: kasa@klubzak.com.pl; Tel. 58 344 05 73 lub 58 345 15 90 – w.117 / Zakupione bilety nie podlegają zwrotom. / Liczba miejsc na spektakle jest ograniczona, miejsca są numerowane. /  W Klubie Żak obowiązuje zakaz rejestracji imprez i zakaz robienia zdjęć w trakcie przedstawień.

powiązane

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close