Gdańsk: Warsztaty GaGa z Gosią Mielech

Zdjęcie: Gdańsk: Warsztaty GaGa z Gosią Mielech

Wersja do druku

Udostępnij

Centrum Jogi Gdańsk zaprasza na  warsztaty GaGa oraz repertuaru DanceLab  z Gosią Mielech. Warsztaty przeznaczone są dla profesjonalnych tancerzy, studentów tańca oraz wszystkie, pozostale osoby na: GaGa/people. Aby wziąć udział w GaGa/people, niepotrzebne jest jakiekolwiek doświadczenie taneczne.

GaGa jest językiem ruchowym opracowywanym przez wiele lat przez Ohada Naharina i stosowanym w codziennym treningu i praktyce tanecznej Batsheva Dance Company w Tel Awiwie. Język GaGa jest nieustannie rozwijany i pogłębiany, opiera się na przekonaniu, że ruch ma leczącą, dynamiczną i nieustannie zmieniającą się moc. GaGa podnosi świadomość własnych fizycznych słabości, przebudza odrętwiałe obszary ciała, obnaża fizyczne zafiksowania i oferuje sposoby ich eliminacji. Praca ta wzmacnia instynktowny ruch i łączy ruch świadomy z nieświadomym oraz pozwala na doświadczanie swobody i przyjemności w prosty sposób, w przyjemnej przestrzeni, w wygodnym ubraniu, przy muzyce, każdy w indywidualnym ruchu z innymi.

GaGa/people są otwarte dla osób powyżej 16. roku życia, niezależnie od doświadczenia tanecznego czy ruchowego. Nauczyciel prowadzi uczestników poprzez serię wskazówek do ruchu, które są zaprojektowane jako ciągły proces. Zamiast powtarzać czyjś ruch, uczestnik aktywnie eksploruje zadania, odkrywając własne interpretacje informacji i wykonania ruchu. Zajęcia GaGa/people oferują twórczą strukturę, która pozwala nawiązać kontakt z własnym ciałem i wyobraźnią, wzmocnić świadomość ciała, poprawić elastyczność i pewność siebie, a także doświadczać przyjemności ruchu w przyjaznej, inkluzywnej atmosferze.

Harmonogram warsztatów:

12.00 – 13.00 GaGa/people
13.15 – 14.30 Repertuar DanceLab
14.45 – 16.00 GaGa/dancers

Koszt:

GaGa/dancers: 150 zł
GaGa/dancers, Repertuar, Gaga/people: 150 zł
GaGa/people: 50 zł

Gosia Mielech jest tancerką, choreografką oraz nauczycielką GaGa. Ukończyła ona prestiżowy GaGa Teachers Training w 2018 roku pod kierownictwem artystycznym Bosmat Nossan oraz opieką mentorską Ohada Naharina. Gosia jest absolwentką Poznańskiej Szkoły Baletowej, założycielką DanceLab oraz długoletnią solistką w Polskim Teatrze Tańca.

*Wskazane jest ćwiczenie w wygodnym stroju sportowym, bycie przygotowanym do tańczenia boso lub w skarpetkach. Warto też wziąć butelkę wody i ręcznik, by skorzystać z nich po zajęciach.

Więcej informacji:
www.gosiamielech.com
www.gagapeople.com
oraz na funpagu: Gosia Mielech

Bilety dostępne na:
www.gosiamielech.bilety24.pl

Kontakt telefoniczny:
Marta 797185069
Agata 886139657
Ola 661071145

powiązane

Ludzie

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close