Gryfino: Teatr Tańca Ego Vu – Koncert premier 2015

Zdjęcie: Gryfino: Teatr Tańca Ego Vu – Koncert premier 2015

Fot. Alicja Byzdra

Wersja do druku

Udostępnij

Gryfiński Teatr Tańca Ego Vu zaprasza na dwudziesty pierwszy koncert premier. Tym razem zespół pokaże 9 premierowych choreografii, w tym 5 stworzonych przez tancerzy. Jedną z autorek choreografii jest wieloletnia tancerka zespołu Ewelina Tołyż, obecnie studentka Wydziału Wokalno-Aktorskiego o specjalizacji choreografia i techniki tańca w Akademii Muzycznej w Łodzi. Pozostałe choreografie są autorstwa szefa artystycznego grupy Elizy Hołubowskiej. Tego roku na scenie Gryfińskiego Domu Kultury pojawi się 30 tancerzy, a wśród nich kilku debiutantów. Koncertom towarzyszyć będą wystawy: fotograficzna autorstwa gryfinianki Katarzyny Zalewskiej oraz wystawa masek teatralnych wykonanych przez Sabinę Wacławczyk ze Szczecina.

Eliza Hołubowska: „Na tegoroczny koncert złoży się 9 choreografii, nad którymi pracę rozpoczęliśmy już w listopadzie ubiegłego roku. Wśród nich znajdą się formy dłuższe, czyli spektakle, ale także krótkie etiudy. Zawsze bardzo mnie cieszy, że tancerze wyrażają chęć tworzenia własnych prac. To oznacza bowiem, że przekraczają kolejny próg artystycznego wtajemniczenia.”.

Bilety: 20zł.

Więcej

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 19:00

Gryfino: Gryfiński Dom Kultury, ul. Szczecińska 17

powiązane

Ludzie

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close