Spektakle

Kielce: Kielecki Teatr Tańca „Pasja”

Zdjęcie: Kielce: Kielecki Teatr Tańca „Pasja”

Fot. Agata Głodzik

Wersja do druku

Udostępnij

Widowisko ukazuje temat męki Chrystusa w nieco inny sposób niż w tradycjach liturgicznych. Głównymi bohaterami są Maria Magdalena i Judasz. Kielecki Teatr Tańca postanowił spojrzeć na miłość Jezusa poprzez Marię Magdalenę i Judasza, odsuwając fizyczność w tej historii na plan dalszy a skupiając się nad wymową duchową. Poszczególne sceny pomyślane zostały jako teatralne obrazy-znaki, jakby stacje w drodze życia i drodze krzyżowej Jezusa.

 

spektakl taneczno-muzyczny

Premiera odbyła się 12 kwietnia 2006 roku na Dużej Scenie Kieleckiego Teatru Tańca
Spektakl jednoaktowy, czas trwania: 65 min

Wznowienie spektaklu z udziałem baletu Kieleckiego Teatru Tańca
Muzyka odtwarzana z taśmy.

Trailer

Bilety dla szkół w cenie 18 zł. Rezerwacji biletów można dokonywać pod nr tel. 41 36 76 712, 693 695 826, e.przewozniak@ktt.pl

FORMULARZ ZAMÓWIENIA BILETÓW SZKOLNYCH

Bilety w cenie: 30, 40, 50 do nabycia w kasie Teatru (wejście od kawiarni Antrakt) od 16 marca w godzinach 14.00 – 17.00, w dniu spektaklu 14.00 – 18.00.
Rezerwacje pod nr tel. 41 36 76 712 lub e-mailem: impresariat@ktt.pl.

powiązane

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close