Konin/Akcja „Bilet za 250 groszy”: Mikołaj Mikołajczyk i Klub Wrzos „Projekt Jezioro łabędzie”

Zdjęcie: Konin/Akcja „Bilet za 250 groszy”: Mikołaj Mikołajczyk i Klub Wrzos „Projekt Jezioro łabędzie”

Fot. Piotr Brzeziński

Wersja do druku

Udostępnij

Mikołaj Mikołajczyk oraz Klub Wrzos pokażą w Koninie Projekt Jezioro łabędzie. Z okazji obchodów 250-lecia Teatru Publicznego w Polsce, bilety na spektakl kosztują 250 groszy.

Spektakl Projekt Jezioro łabędzie to trzecie spotkanie Mikołaja Mikołajczyka z Klubem Śpiewaczym „Wrzos” z Zakrzewa. Obecny projekt zamyka cykl Trylogii Zakrzewskiej, w której skład wchodzą też Teraz jest czas (2012) i Projekt Noce i dnie (2013).

Mikołaj Mikołajczyk o spektaklu: „Projekt Jezioro łabędzie jest opowieścią o marzeniach. Co pozostanie po całym naszym życiu? Jakie wspomnienie nas samych? Powiadają, że przyszłe życie będzie pozbawione tego, co już znamy. Zamieńmy się w łabędzie i w rytm muzyki Piotra Czajkowskiego ruszmy w poszukiwaniu tego nieznanego, lepszego świata.”

 

Reżyseria i choreografia: Mikołaj Mikołajczyk
Opracowanie muzyczne: Zbigniew Kozub
Scenografia: Marta Hella Fijałkowska
Emisja głosu: Przemysław Czekała
Światło: Henryk Szopiński
Tancerze soliści: Mikołaj Mikołajczyk, Anna Sąsiadek, Paweł Sakowicz
Gościnnie: Aleksandra Bednarz
Produkcja: Dom Polski w Zakrzewie, Stowarzyszenie „Strefa Kultury” w Zakrzewie
Kurator: Barbara Matysek-Szopińska

Występują:
Edmund Bindek, Urszula Chałubek, Jan Cieślik, Irena Czermak, Alicja Dąbek, Bogusław Dąbrowski, Danuta Okońska, Janusz Okoński, Eugenia Płaczek, Łucja Podlewska, Jerzy Podlewski, Maria Trokowska, Jan Wojciechowski, Danuta Zdrenka oraz Tancerze Zespołu Pieśni i Tańca „Rodlanie”: Adriana Mielke, Klaudia Pioch, Pamela Borkowska, Edyta Radke, Kinga Szopińska, Remigiusz Gospodarek, Kacper Manikowski, Szczepan Jaros, Hubert Mielke.

Współfinansowano ze środków budżetu Samorządu Województwa Wielkopolskiego.

Województwo Wielkopolskie (miniaturka)

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 18:30

Konin: CkiS – Dom Kultury „Oskard”, ul. Aleje 1 Maja 7a

powiązane

Ludzie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close