Koszęcin: IV Zimowe Warsztaty Tańca Współczesnego

Zdjęcie: Koszęcin: IV Zimowe Warsztaty Tańca Współczesnego

Fot. z materiałów organizatorów.

Wersja do druku

Udostępnij

Zespół Pieśni i Tańca Śląsk zaprasza na IV Zimowe Warsztaty Tańca Współczesnego 2014 w Koszęcinie. Zajęcia poprowadzą: Vera Potashkina, Minka-Marie Heiß, Kinga Szablowska, Monika Myśliwiec, Michał Zubkov. Warsztaty są skierowane do tancerzy zaawansowanych. Warsztaty przeznaczone są dla osób pełnoletnich. Dopuszcza się udział w warsztatach osób niepełnoletnich pod opieką pełnoletniego opiekuna. Kartę zgłoszenia należy przesłać do dnia 26 stycznia 2014 roku na adres: e-mail: centrum.edukacji@zespolslask.pl.

 

Zajęcia odbywać się będą w profesjonalnych salach ćwiczeń Zespołu Śląsk na terenie kompleksu parkowo-pałacowego w Koszęcinie, przy ul. Zamkowej 3. Zajęcia będą się odbywać w grupie od 15 do 25 osób. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo ewentualnej zmiany programu, nie zapewniają dojazdu do Koszęcina i nie ponoszą odpowiedzialności za ewentualne kontuzje oraz następstwa nieszczęśliwych wypadków (polisę ubezpieczeniową od następstw nieszczęśliwych wypadków prosimy zakupić we własnym zakresie). Nie dopuszcza się udziału w zajęciach osób trzecich, nie związanych bezpośrednio z Warsztatami. Wejście na sale ćwiczeń odbywa się tylko za zgodą prowadzących zajęcia. Rejestracji przebiegu zajęć może być wyłącznie za zgodą kierownictwa warsztatów. Uczestnik na karcie zgłoszenia wybiera opcje wyżywienia i noclegów.

 

Wymagane dokumenty:

1. Karta zgłoszenia.

2. Ksero dowodu tożsamości /ksero paszportu lub legitymacji szkolnej.

Więcej

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

powiązane

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close