Koszęcin/Letnia Szkoła Tańca Współczesnego 2018: Koncert finałowy

Zdjęcie: Koszęcin/Letnia Szkoła Tańca Współczesnego 2018: Koncert finałowy

Fot. materiały organizatorów

Wersja do druku

Udostępnij

Na zakończenie Międzynarodowej Letniej Szkoły Tańca Współczesnego w Koszęcinie odbędzie się Koncert finałowy, który będzie podsumowaniem pracy tegorocznych warsztatów. Tradycja ta narodziła się od początku istnienia Letniej Szkoły Artystycznej w koszęcińskim pałacu, siedzibie Zespołu Pieśni i Tańca Śląsk im. Stanisława Hadyny. Młodzi tancerze pracowali nad doskonaleniem swoich umiejętności tanecznych oraz poznali wiele technik tanecznych pod okiem międzynarodowej kadry pedagogicznej. Wieloletnie doświadczenie choreografów, jak również wszystkich prowadzących zajęcia, co roku przyciąga do Koszęcina miłośników tej dziedziny sztuki. W tym roku odbyła się już trzynasta edycja Międzynarodowej Letniej Szkoły Tańca Współczesnego. Wzięło w niej udział 140 osób. Zaprezentują one swoje umiejętności w choreografiach przygotowanych przez pedagogów, pod okiem których pracowali.

Więcej informacjihttp://www.zespolslask.pl

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 19:00

Koszęcin: Sala Widowiskowa w Pawilonie im. Elwiry Kamińskiej , siedziba Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk” im. Stanisława Hadyny ul. Zamkowa 3.

powiązane

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close