Koszęcin: Warsztaty taneczne dla Zespołów Artystycznych

Zdjęcie: Koszęcin: Warsztaty taneczne dla Zespołów Artystycznych

Wersja do druku

Udostępnij

Zajęcia realizowane w ramach Warsztatów Polskich Tańców Ludowych i Narodowych są kierowane do odbiorców w kraju jak i za granicą. Celem warsztatów jest konfrontacja istniejących już form działalności folklorystycznej z przygotowanym programem edukacji instruktorów,  scenografów,  muzyków,  zaawansowanych tancerzy i reżyserów widowisk opartych na szeroko pojmowanej twórczości, znajdującej swoje inspiracje w sztuce ludowej. Program oparty jest na szeroko pojmowanej twórczości, znajdującej swoje inspiracje w sztuce ludowej.

W ramach warsztatów pragniemy podnieść poziom umiejętności wokalnych i tanecznych wśród młodych artystów, a także zaprezentować sprawdzone metody dydaktyczne kadrze nauczycielskiej i instruktorskiej.

Wszystkie zajęcia będą prowadzone przez znakomitych pedagogów Zespołu „Śląsk” oraz zaproszonych gości. Miejscem spotkania młodych artystów będzie siedziba Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk” im. Stanisława Hadyny w Koszęcinie.

Warsztaty taneczne dla zespołów artystycznych

 

 W programie tegorocznych warsztatów zostaną uwzględnione indywidualne propozycje i zapotrzebowanie zgłaszane przez poszczególne zespoły. Organizatorzy zapraszają do współpracy i czekają na propozycje do 30 kwietnia 2012.

Szczegółówe informacje i zgłoszenia na stronie: http://www.lsa.zespolslask.eu/ w zakładce TANIEC LUDOWY

 

Kontakt:


Zespół Pieśni i Tańca „Śląsk” im. Stanisława Hadyny
Zamkowa 3, 42-286 Koszęcin
tel +48 34 310-64-15, fax +48 34 310-64-16
e-mail: centrum.edukacji@zespolslask.pl
www.zespolslask.eu
Michał Mazur tel. +48 609 577-948, +48 34 310-64-03
Anna Mróz tel. +48 34 310-64-03

ARCHIWUM PREZENTACJI

KOSZĘCIN: Siedziba Zespół Pieśni i Tańca „Śląsk ”im. Stanisława Hadyny, ul. Zamkowa 3

powiązane

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close