Spektakle

Kraków: „ 3…2…1…TANIEC” – prezentacje konkursowe 2013

Zdjęcie: Kraków: „ 3…2…1…TANIEC” – prezentacje konkursowe 2013

Fot. Marta Ankiersztejn.

Wersja do druku

Udostępnij

Krakowski Teatr Tańca, Nowohuckie Centrum Kultury oraz Instytut Muzyki i Tańca zapraszają na pokaz prac uczestników konkursu choreograficznego 3…2…1…TANIEC. Spośród 49 prezentacji z całej Polski, na podstawie nagrań, w wyniku preselekcji do konkursu zakwalifikowano 19 prac:

1. Adrian Bartczak, Małgorzata Lipczyńska, Michał Ratajski, Wszystko to z czym się (nie) urodziliśmy, 12 min. /Łódź/
2. Joanna Domańska, Ewa Kocka, Mateusz Pietrzak, Jak masz na imię?, 10.05 min. /Częstochowa, Łódź/

3. Aleksandra Bożek – Muszyńska, Aleksandra Holesz, do you…?, 7 min./Warszawa, Rybnik/
4. Małgorzata Mielech, Zofia Jakubiec, Sababa, 6 min /Poznań/
5. Karolina Jaremko, Maria Pawelec, Time to Stop, 9 min. /Poznań/
6. Julia Dondziłło-Grześ, Santiago Bello Labrador, Early Beat , 8.45 min. /Białystok, Gran Canaria/
7. Dominika Szala -Wentland, Anna Dziedzic, Za głęboko, 5.25 min. /Kraków/
8. Joanna Polowczyk, Adrian Radwański, |RISE|, 7.40 min /Poznań/
9. Dominik Więcek, Dominika Wiak, Wyścig, 5.40 min /Bytom/
10. Robert Wasiewicz (chor.), Magdalena Fejdasz, Helena Ganjalyan-Pisarek, Piana, 9 min. /Bytom/

11. Lena Kowalska, Unborn, 6 min. /Bytom/
12. Agata Kmita, Rybo, Nukle i Nowa, 5.30 min. /Bytom/
13. Anna Kosiorowska (chor.), Paweł Tyszkiewicz, W cieniu, 5 min. /Bytom/
14. Katarzyna Ustowska, Fish.bowl.story, 6 min. /Sopot/
15. Agata Gregorkiewicz, Kobitwa, 3.04 min. /Paryż/
16. Anna Ochman, Kobieta z bukiecikiem, 5 min. /Warszawa/
17. Aleksandra Bożek-Muszyńska, In brief, 6 min. /Warszawa/
18. Dominika Szala-Wentland, Rozmowy (nie) kontrolowane, 5.30 min. /Kraków/
19. Wioleta Fiuk, The Great Dictator, 6 min. /Gdańsk/

Poziom zgłoszonych do konkursu prezentacji był bardzo wysoki, dlatego zadanie wyłonienia zaledwie kilkunastu spośród nich nie było łatwe.

W dalszej części konkursu zakwalifikowane prace oceniane będą przez komisję artystyczną w składzie: Joanna Szymajda, Eva Lackova, Witold Jurewicz i Eryk Makohon. Przyznane zostaną nagrody finansowe (pula nagród 3 000 zł). Każdy juror, bez konsultacji z pozostałymi członkami jury, przyzna dwie własne nagrody dla dwóch wybranych prezentacji, określając w certyfikacie konkretne wartości prezentacji decydujące o jej wyróżnieniu. Bilety na prezentacje konkursowe w cenie 20 złotych, do kupienia bezpośrednio przed konkursem w kasie NCK. Ze względu na małą ilość miejsc prosimy o wcześniejszą rezerwację biletów pod adresem mailowym: 321taniec@gmail.com.

powiązane

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close