Kraków: Anna Wańtuch „Contakids” – regularne zajęcia

Zdjęcie: Kraków: Anna Wańtuch „Contakids” – regularne zajęcia

Fot. Piotr Werewka

Wersja do druku

Udostępnij

Anna Wańtuch zaprasza na regularne zajęcia Contakids, które rozpoczną się 16 lutego 2016 roku. W Contakids, poprzez fizyczny kontakt, pracę z ciałem i ruchem, rodzice i dzieci rozwijają nową formę komunikacji, która sprawia radość obojgu. Dzieci zwiększają swoje umiejętności motoryczne i pewność siebie, a ich rodzice stają się bardziej ufni wobec siebie i swoich dzieci. Zajęcia najlepiej sprawdzają się w przedziale wiekowym 2-4 latka i przeznaczone są dla dziecka oraz opiekuna. Każde zajęcia będą trwały 45 minut.

Cena: karnet miesięczny (4 zajęcia ): 140 zł – para (dziecko + rodzic). W lutym obowiązuje cena promocyjna 20 zł – za pojedyncze zajęcia. W przypadku drugiego dziecka – dostępne zniżki.

Zapisy oraz informacje: contakidspl@gmail.com, tel. 665 035 815.

Prowadząca o zajęciach:

Od momentu przekroczenia progu sali będziemy zajęci bieganiem, upadaniem, turlaniem, skakaniem i dobrą zabawą. Najważniejszą zasadą, której musimy przestrzegać jest to, że dzieci mogą robić to, co tylko chcą, czasami będą z nami współpracować, a czasami nie.

Filmik informacyjny

Więcej o Contakids: http://www.contakids.com/

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 16:45

Kraków: Szkoła Detektywów i Pracowników Ochrony, ul. Kościuszki 54

powiązane

Ludzie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close