Kraków/Festiwal KRoki 2014: Tomasz Bazan „Ja, Ty – My, Days for Dancing”

Zdjęcie: Kraków/Festiwal KRoki 2014: Tomasz Bazan „Ja, Ty – My, Days for Dancing”

Fot. z materiałów organizatorów.

Wersja do druku

Udostępnij

Podczas II edycji Międzynarodowego Festiwalu Tańca Współczesnego KRoki: Pomiędzy światami zostanie pokazany performans Tomasza Bazana Ja, Ty – My, Days for Dancing.

Tomasz Bazan: „Co pozostaje w miejscu, w którym znika artysta? Według Stephena Hawkinga sztuka jest materią, która realnie wyzwala wielopoziomowe energie w rzeczywistości i w momencie w którym zanika materia ta zapada się, tworząc grawitonową czarną dziurę – miejsce na zawsze puste i niemożliwe do wypełnienia. CZEKAM NA CIEBIE/ROZMAWIAM Z TOBĄ/TAŃCZĘ DLA CIEBIE/JESTEM Z TOBĄ. SPOTKANIE: tańczę dla odwiedzającej mnie osoby, realizując jej idee, marzenie: w trakcie rozmowy ustalamy wspólnie ramy i reguły wzajemnego pozostawania z sobą – scenariusz lokuje się w realnym, żywym procesie obecności. Ważny jest tutaj kontekst i tożsamość miejsca, które kształtuje tą medytację. Taniec – tancerz – gość – indywidualne spotkanie – reakcja – obecność – koniec.

Taniec, choreografia: Tomasz Bazan

Obsada: Tomasz Bazan, Ty

Bilety: 15zł

Po wykładzie performatywnym Iwony Olszowskiej, 27 marca o godzinie 19.00 odbędzie się spotkanie z Iwoną Olszowską i Tomaszem Bazanem w kawiarni Pauza in Garden (wstęp wolny).

HARMONOGRAM

Więcej: http://www.mos.art.pl/spektakl/pl/451/kroki-harmonogram

ARCHIWUM PREZENTACJI

Kraków: Małopolski Ogród Sztuki, ul. Rajska 12. Performans w godzinach 11.00-16.00.

powiązane

Ludzie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close