Kraków: Kantor wymiany tanecznych doświadczeń, weekend I

Zdjęcie: Kraków: Kantor wymiany tanecznych doświadczeń, weekend I

Wersja do druku

Udostępnij

Hurtownia Ruchu w Krakowie zaprasza do udziału w Intensywnym Kantorze… wymiany tanecznych doświadczeń: Exchange intensive. To kontynuacja cyklu warsztatów HR, obejmujących rózne techniki i podejścia, pomagających zdobyć nowe doświadczenie. Tym razem zajęcia odbywać się będą  w formie jednodniowych bloków w weekend (3-4 oraz 10-11 grudnia). Warsztaty są otwarte dla wszystkich chętnych.Zajęcia 3 grudnia z nowych trendów ulicznych poprowadzi Marek Kutyła „Freezee” – tancerz, choreograf, b-boy, a 4 grudnia taniec współczesny jako dokumentację ciała przybliży uczestnikom Izabela Chlewińska (tancerka i choreografka).

Harmonogram i opis zajęć:

SOBOTA: 03.12.2011, g.10.00-13.00., cena: 50 PLN
Nowe trendy uliczne, godz.:10.00-11.30.

Prowadzenie: Marek Kutyła „Freezee” (tancerz, choreograf, b-boy)
„K.R.U.M.P.” – styl tańca, który powstał w roku 2000 w Los Angeles. Stworzony został po to, aby tancerze mogli pokazać swoje emocje, swoją osobowość, a także rozładować stres codziennego życia. Tancerz w krumpingu opowiada historie „głosem” swojej osobowości, nie jest ograniczony w żaden sposób dopóki jest autentyczny w tym, co robi.

11.30-13.00.
Prowadzenie: Patrycja Blanka-Pawlak (aktorka teatru tańca oraz pantomimy, instruktor hip hopu, studentka sinologii)

„ Breaking Rulez – Shake Ya Style edition”- zajęcia, podczas których złamiemy normy i przyzwyczajenia ! Połączymy siłę i wyraz hip hop’u z dancehall’em ! Grind Your Ass !

NIEDZIELA: 04.12.2011. g.16.00-22.00, cena: 90 PLN
Taniec współczesny

Prowadzenie: Izabela Chlewińska (tancerka, choreografka)

„Dokumentacja ciała” – ciało, jako obiekt, którym manipulujemy. Ciało, jako źródło energii, którą pomnażamy. Ciało, jako niepowtarzalny kompleks narzędzi i funkcji, które przemieszczamy w przestrzeni. Warsztat skierowany do wszystkich, którzy chcą się zmęczyć, ale i do tych, którzy lubią myśleć.

PROMOCJA
10% zniżki na wszystkie zajęcia dla uczestników porannych zajęć EXCHANGE oraz dla każdego kto weźmie udział w więcej niż jednym bloku zajęć!

Aby wziąć udział w warsztatach zapisz się na adres:
magprzybysz@gmail.com
lub telefonicznie: 509 873 909

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 10:00

Hurtownia Ruchu, ul. Kącik 9, Kraków

powiązane

Ludzie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close