Kraków: Kantor wymiany tanecznych doświadczeń – weekend II

Zdjęcie: Kraków: Kantor wymiany tanecznych doświadczeń – weekend II

Wersja do druku

Udostępnij

Hurtownia Ruchu w Krakowie zaprasza do udziału w Intensywnym Kantorze… wymiany tanecznych doświadczeń: Exchange intensive. To kontynuacja cyklu warsztatów HR, obejmujących różne techiniki i podejścia, pomagających zdobyc nowe doświadczenie. Tym razem zajęcia odbywać się będą  w formie jednodniowych bloków w weekend (3-4 oraz 10-11 grudnia). Warsztaty są otwarte dla wszystkich chętnych. Warsztat pracy z ciałem i głosem poprowadzi 10 grudnia Karolina Sokołowska, a 11 grudnia warsztat z zakresu budowania performansu scenicznego – Rafał Urbacki i Magdalena Przybysz.

Harmonogram i opis zajęć:

SOBOTA : 10.12, g. 18.30-22.00, cena: 70 PLN
Warsztat pracy z ciałem i głosem

Prowadzenie: Karolina Sokołowska (aktorka, wokalistka, uczennica Olgi Szwajgier, studentka Wydziału Reżyserii w Krakowie)„Poznaj swój głos” – warsztaty, których celem jest docieranie do naturalnych możliwości ludzkiego głosu ,odkrywanie jego nierozerwalnego połączenie z ciałem i psychiką. Odkrywanie leczniczych właściwości dźwięku , praca z centrami energetycznymi w celu uzyskania swobody w komunikacji werbalnej. Pobudzanie pozytywnych wibracji…..

NIEDZIELA: 11.12., g. 11.00- 19.00, cena: 120 PLN
Kill The-Bill- warsztat z zakresu budowania performansu tanecznego

„Kill Bill vol.1”
godz. 11.00- 13.30.
Prowadzenie: Magdalena Przybysz (performerka, choreografka, Trener NLP)
Blok poświęcony improwizacji tanecznej opartej na następujących pytaniach: Jaki jest mój pierwszy impuls i obszar komfortu? Co zrobić, aby podjąć ryzyko i wrócić z tej wojny cało? Gdzie są moje zmysły? Co czuję? O czym myślę gdy jedzie po mnie czołg lub gdy chodzi po mnie kot?

„Kill Bill vol.2”
godz. 15.00-17.30
Prowadzenie: Rafał Urbacki (humanista, mover, choreograf)
Blok oparty na poszukiwaniach inspiracji do tańca w tożsamości, autobiografii oraz
na następujących pytaniach: Jak kontekst sytuacji wpływa na ruch? Jak tańcząc czerpać z życiowych doświadczeń oraz pamięci? Jak patrzy się na ruch kogoś kto przed chwilą zjadł całą pizze w rozmiarze XXL?

18.00
Pokaz otwarty uczestników warsztatów

PROMOCJA
10% zniżki na wszystkie zajęcia dla uczestników porannych zajęć EXCHANGE oraz dla każdego kto weźmie udział w więcej niż jednym bloku zajęć!

Aby wziąć udział w warsztatach zapisz się na adres: magprzybysz@gmail.com
lub telefonicznie: 509873909

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

Hurtownia Ruchu, ul. Kącik 9, Kraków

powiązane

Ludzie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close