Kraków/KCC: „Corpstellation” – warsztaty taneczne. Prowadzenie: Izabela Soldaty

Zdjęcie: Kraków/KCC: „Corpstellation” – warsztaty taneczne. Prowadzenie: Izabela Soldaty

Na zdjęciu: Małgorzata i Tomasz Słodyczka. Fot. materiały organizatorów.

Wersja do druku

Udostępnij

Nowohuckie Centrum Kultury – Krakowskie Centrum Choreograficzne oraz Izabela Soldaty zapraszają na warsztaty taneczne Corpstellation.

Corpstellation (od łacińskich słów „corpus” – odrębne ciało lub organ posiadający określoną funkcję; oraz „constellātiō” – zbiór wzajemnie powiązanych ze sobą idei, uczuć, cech, przedmiotów, etc.).

W trakcie 5-dniowych warsztatów uczestnicy przyjrzą się swoim indywidualnym wzorcom ruchowym, umieszczą  je w przestrzeni i sprawdzą, jakie możliwości otworzy przed nimi praca z innym ciałem. Każdego dnia podczas 3 godzin zegarowych będzie czas na spokojną eksplorację wnętrza i zewnętrza oraz radosne fizyczne pląsy. W skrócie na warsztat złożą się: wspólna rozgrzewka, praktyka somatyczna, praca z partnerem, improwizacja oraz fizyczne kombinacje taneczne, a na koniec wymiana doświadczeń.

O prowadzącej:

Izabela Soldaty studiowała taniec współczesny na a Uniwersytecie Antona Brucknera w Linzu oraz Wyższej Szkoły Muzycznej (Hochschule für Musik und Tanz) w Kolonii. Jest również absolwentką programu inżynierskiego na Wydziale Architektury i Urbanistyki Politechniki Krakowskiej. Jej zainteresowania są wypadkową eksploracji dynamiki i ekspresji ruchu oraz współdziałania szeroko rozumianych struktur. Pracuje z ciałem na różne sposoby, przede wszystkim w obszarze tańca współczesnego, ale również  improwizacji kontaktowej, aikido, jogi oraz technik somatycznych.

Jednorazowa opłata za udział w warsztatach: 30 zł

Kontakt/zapisy:

Email: kcc@nck.krakow.pl

Telefon: 12 644 02 66 wew.20

www.kcc.nck.krakow.pl

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 18:00

Nowohuckie Centrum Kultury – Krakowskie Centrum Choreograficzne, al. Jana Pawła II 232, w godz. 18.00-21.00.

powiązane

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close