Kraków/KCC: Grupa Wokół Centrum – warsztaty

Zdjęcie: Kraków/KCC: Grupa Wokół Centrum – warsztaty

Fot. Aleksander Hordziej

Wersja do druku

Udostępnij

Krakowskie Centrum Choreograficzne zaprasza na warsztaty z tancerkami Grupy Wokół Centrum: Agatą Moląg, Moniką Świecą oraz Martą Wołowiec. Uczestnicy będą pracować w dwóch grupach: początkującej oraz średnio i zaawansowanej.

Koszt: zajęcia grupy średniozaawansowanej – 65 zł, zajęcia grupy początkującej – 50 zł.

Zapisy: https://nck.krakow.pl/kcc/blog/warsztaty-grupa-wokol-centrum/

Grupa średniozaawansowana i zaawansowana

10.00-11.30 floor work / POZIOM / Marta Wołowiec
11.45-13.15 taniec fizyczny / PION / Monika Świeca
13.15-14.30 przerwa obiadowa
14.30-16.00 choreografia z elementami techniki baletowej / SPIRAL / Agata Moląg

Cena: 65 zł za całość

Grupa początkująca

10.00-13.00 zadania grupowe, podstawowe elementy baletowe oraz choreografia

Cena: 50 zł za całość

Grupa Wokół Centrum to kolektyw artystyczny, działający w ramach Krakowskiego Centrum Choreograficznego, w którego skład wchodzą tancerki Agata Moląg, Monika Świeca i Marta Wołowiec. Kolektyw produkuje własne spektakle, realizuje projekty artystyczne we współpracy z artystami z Polski i zagranicy, sprawuje opiekę nad wydarzeniami realizowanymi przez Krakowskie Centrum Choreograficzne oraz prowadzi regularne lekcje tańca współczesnego. Idea powstania grupy wyrosła z głębokiej potrzeby eksperymentu, eksploracji, inspiracji oraz z zamiłowania do różnorodności w budowaniu scenicznego przekazu. Jak deklarują artystki: „Wierzymy, że tylko spotkania, a czasem nawet zderzenia odmiennych estetyk ruchowych, poglądów na sztukę, budują nową jakość. Interesuje nas to, co powstaje na styku. Czerpiemy z tego co prywatne, niesceniczne, parateatralne. Artyzmu szukamy w prostocie, przekazu w cytatach z życia, a smaku i waloru w ruchu. Nigdy nie zapominamy o tym, że jesteśmy tancerzami, a więc ruch jest naszym głównym narzędziem.”.

Po warsztatach, o godz. 19.00 odbędzie się prezentacja spektaklu w choreografii Agaty Moląg Makia, w której zatańczą Monika Świeca oraz Marta Wołowiec oraz Project Monster w reżyserii i wykonaniu Tomasza Bazana.

Bilety: 30 zł.

Więcej informacji: https://nck.krakow.pl/kcc/blog/makia-oraz-project-monster/

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 10:00

powiązane

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close